Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 94 гостя.

Офійний сайт Соледарської міської ради

Відбувся міський конкурс «Мелодія двох сердець»

Переглядів: 4696
11.04.2014 - 06:57

Згідно затвердженого плану відділу освіти Артемівської міської ради та міської ради профспілки працівників освіти і науки України на канікулярний період відбувся міський смотр-конкурс художньої самодіяльності педагогічних працівників закладів освіти «Мелодія двох сердець».

Ніщо так не з’єднує сім’ю, як взаєморозуміння, любов, дружба між дітьми та дорослими, єднання сердець у сумісній творчості. Творчість – це те, що допомагає людям у житті досягти великих успіхів. Саме творчі люди створюють щось нове у будь-яких видах людської діяльності.

У конкурсі «Мелодія двох сердець» взяли участь 34 педагогічні організації з номерами художньої самодіяльності: сімейні дуети, тріо, квартети, музикальні композиції, хореографія. Це було яскраве видовище.

За підсумками роботи компетентного журі переможцями стали:

номінація «Сімейний дует»

І місце – Ольга Богданова, учитель школи №18, з донькою Катериною; Наталя Коваленко, учитель школи №24, з донькою Вікторією; Юлія Колпакова, вихователь дитячого садка №58, з донькою Катериною;

ІІ місце – сімейна пара вчителів школи №2 Манухіних Станіслава та Світлани; Наталя Савченко, учитель школи №11, з донькою Софійкою; Лариса Богданцева, учитель школи №12, з донькою Лізою; Вікторія Андрєєва, помічник вихователя дитячого садка №55, з донькою Софією;

ІІІ місце – Ірина Мосяж, учитель школи №10, з братом Андрієм; Карина Рабощук, керівник музичний дитсадка №10, з братом Микитою; Олена Колосенко, помічник вихователя дитсадка №18, з племінником Євгеном; Любов Фісак, вихователь дитячого садка №49, з онукою Валерією;

номінація «Літературно-музична композиція»

ІІ місце – сім’я Димко Анни, вихователя дитячого садка №40, з донькою Катериною та чоловіком Олександром;

ІІІ місце – Ольга Гордєєва, вихователь дитсадка №3, з сином Вадимом;

номінація «Хореографія»

ІІ місце – сім’я Козак Андрій та Наталя, вихователь дитячого садка №58;

ІІІ місце – Євгенія Сухорученко, завідувач дитсадка №25, з донькою Владиславою; Ольга Голуб, логопед дитсадка №25, з донькою Таісією.

Всім конкурсантам винесена подяка за активну участь, переможці нагороджені дипломами та сувенірами.

Відбувся міський конкурс «Мелодія двох сердець»Відбувся міський конкурс «Мелодія двох сердець»Відбувся міський конкурс «Мелодія двох сердець»