Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 55 гостей.

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради

Переглядів: 47480

Керівник:
Начальник управління - Отюніна Наталя Сергіївна

Електронна адреса:
umr.bahmut@dn.gov.ua;

Графік роботи:
Понеділок - четвер з 8-00 до 17-00
П'ятинця з 8-00 до 15-45
Перерва з 12-00 до 12-45

На виконання протокольного рішення  Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 (протокол №2, п.19) і протокольного рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.03.2020 (протокол № 4, п.1.9) розпорядженням міського голови від 19.03.2020 № 59рр особисті прийоми громадян скасовані до особливого розпорядження.

Щомісяця працює "Пряма лінія". Час та дата її проведення публікуються на офіційному сайті Бахмутської міської ради та засобах масової інформації.

Стислий перелік функцій:

 • Розробляє та подає у встановленому порядку на затвердження інформаційні карти послуг, що надаються Управлінням.
 • Забезпечує в установленому порядку своєчасний розгляд заяв, звернень і скарг фізичних та юридичних осіб з питань, що належать до компетенції Управління, та вживає відповідні заходи.
 • Відповідно до своїх повноважень здійснює збір, обробку, використання персональних даних фізичних осіб, відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».
 • Забезпечує конфіденційність та захист персональних даних працівників Управління та заявників, інформування або повідомлення про дії з персональними даними суб’єкта персональних даних згідно вимог чинного законодавства.
 • Забезпечує оперативний і повний розгляд запитів на публічну інформацію та надання відповідей на них запитувачам, визначає осіб, відповідальних за забезпечення доступу до публічної інформації.
 • В установленому законодавством порядку забезпечує доступ до публічної інформації, розпорядником якої є Управління.
 • Бере участь, відповідно до своїх повноважень у засіданнях консультаційних, дорадчих органів, утворених рішеннями Бахмутської міської ради, її виконкому та розпорядженнями міського голови.
 • Вживає заходи, в межах наданих повноважень, щодо запобігання та протидії корупції.
 • Також Управління відповідно до покладених на нього завдань, здійснює наступні функції:

З питань архітектури і містобудування

 1. Підготовка і подання на розгляд Бахмутської міської ради відповідних місцевих містобудівних програм, містобудівної документації на територію Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади,  підготовка проектів рішень Бахмутської міської ради, її виконкому, розпоряджень міського голови, наказів Управління з питань архітектури і містобудування, в тому числі щодо  присвоєння окремих адрес об'єктам будівництва (об’єктам нерухомого майна).
 2. Координація діяльності суб'єктів містобудування щодо комплексного розвитку територій, забудови  території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади.
 3. У межах повноважень, на підставі містобудівної документації, надання пропозицій щодо  використання території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади для містобудівних потреб.
 4. Регулювання відносин  з діяльності щодо розміщення зовнішньої реклами на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, підготовка дозволів на розміщення зовнішньої реклами, проектів договорів на тимчасове користування місцями, які  перебувають в комунальній власності, для розміщення рекламних засобів, здійснення обліку укладених договорів, контроль за їх виконанням.
 5. Організація та проведення архітектурних та містобудівних х конкурсів для виявлення кращих архітектурно-планувальних, в установленому  законодавством порядку.
 6. Організація та проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні.
 7. Утворення  за рішенням виконавчого комітету міської ради архітектурно-містобудівної ради при Управлінні муніципального розвитку Бахмутської міської ради для професійного обговорення проектних рішень у сфері містобудування, організація її роботи, складання протоколів.
 8. Підготовка пропозицій щодо організації охорони, реставрації та використання пам’яток архітектури, паркових і садибних комплексів.
 9. Видача суб’єктам містобудування в установленому законодавством порядку  містобудівних умови та обмежень для проєктування об’єктів будівництва, висновків до проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, дозволів на розміщення зовнішньої реклами, тимчасових індивідуальних гаражів, будівельних  паспортів забудови земельної ділянки, викопіювання з топографічної основи території  Бахмутської  міської об’єднаної територіальної громади, забезпечує внесення відповідних відомостей до  Реєстру будівельної діяльності.
 10. Здійснення заходів щодо створення, розвитку, ведення  містобудівного кадастру на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади.
 11. Участь та координація діяльності комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю  та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади.
 12. Здійснення інших функцій, пов'язаних з виконанням покладених на нього завдань у сфері архітектури і містобудування, передбачених діючим законодавством України.

У сфері земельних відносин

 1. Підготовлює і вносить на розгляд Бахмутської міської ради проекти програм з питань земельних відносин, з обґрунтуванням потреб та визначення переважних напрямів використання території міста.
 2. Готує проекти рішень Бахмутської міської ради та її виконкому, розпоряджень міського голови, наказів Управління з питань земельних відносин та здійснює контроль за їх виконанням.
 3. Сприяє проведенню на конкурсній основі земельних торгів з продажу та передачі в оренду земельних ділянок.
 4. Проводить роботу щодо набуття територіальною громадою міста Бахмута права комунальної власності на безхазяйне майно та відумерлу спадщину у вигляді земельних ділянок.
 5. Забезпечує погодження проектів землеустрою.
 6. Готує проекти договорів оренди (продажу) земельних ділянок комунальної власності територіальної громади м. Бахмута а після їх укладання забезпечує їх облік та зберігання.
 7. Здійснює контроль за виконанням умов договорів оренди (продажу) земельних ділянок комунальної власності територіальної громади м. Бахмута.
 8. В разі необхідності готує матеріали для внесення змін до договорів оренди земельних ділянок або для участі у судових справах, пов’язаних з земельними спорами, у порядку встановленому законодавством.
 9. Виконує інші функції, пов'язані з виконанням покладених на відділ завдань з питань земельних відносин, передбачених діючим законодавством України.

У сфері  управління комунальною власністю

 1. Підготовлює і вносить на розгляд Бахмутської міської ради пропозиції щодо порядку та умов відчуження (оренди) комунального майна, переліку об’єктів комунальної власності, які не підлягають приватизації, переліку об’єктів, які можуть надаватися у концесію, подання Бахмутській міській раді письмових звітів про хід та результати відчуження комунального майна. 
 2. Здійснює облік та контролює ефективність використання майна комунальної власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, переданого в господарське відання або оперативне управління підприємств, установ та організацій комунальної власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, а також у постійне або тимчасове користування юридичним і фізичним особам.
 3. Проводить роботу щодо набуття Бахмутською міською об’єднаною територіальною громадою права комунальної власності на безхазяйне майно та відумерлу спадщину у вигляді нежилих приміщень.
 4. Вносить пропозиції Бахмутській міській раді щодо приймання-передачі майна різних форм власності у комунальну власність Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, якщо воно має важливе значення для забезпечення комунально-побутових і соціально-культурних потреб Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, в тому числі відомчих гуртожитків (майнових комплексів).
 5. Вносить пропозиції на розгляд Бахмутської міської ради та її виконавчого комітету щодо продажу або оренди майна, що належить до комунальній власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади.
 6. Здійснює в порядку, визначеному Бахмутською міською радою, повноваження щодо приватизації об'єктів права комунальної власності.
 7. Виступає за дорученням міського голови та Бахмутської міської ради орендодавцем цілісних майнових комплексів підприємств, їх структурних підрозділів, нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень) та окремо визначеного майна що перебувають у комунальній власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, організовує проведення конкурсів (аукціонів) на право оренди нерухомого майна.
 8. Розробляє та вносить на розгляд Бахмутської міської ради переліки об’єктів права комунальної власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади , які підлягають приватизації.
 9. Координує діяльність з обліку та реєстрації відповідно до законодавства об’єктів нерухомого майна комунальної власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади.
 10. Готує проекти рішень Бахмутської міської ради та її виконкому, розпоряджень міського голови та наказів Управління з питань управління комунальною власністю.
 11. Готує проекти договорів оренди (відчуження) майна, що належить до комунальної власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади а після їх укладання забезпечує їх облік та зберігання.
 12. Разом з балансоутримувачами здійснює контроль за виконанням умов договорів оренди (відчуження) майна, що належить до комунальної власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади.
 13. В разі необхідності готує матеріали для внесення змін до договорів оренди (відчуження) майна, що належить до комунальної власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади або для участі у судових справах, пов’язаних з договірними відносинами.
 14. Виконує інші функції, пов'язані з виконанням покладених завдань з питань управління комунальною власністю, передбачених діючим законодавством України.

З питань обліку та звітності

 1. Складає проект бюджету Управління.
 2. Забезпечую дотримання бюджетного законодавства при взятті бюджетних зобов'язань, своєчасного подання на реєстрацію таких зобов'язань, здійснення платежів відповідно до взятих бюджетних зобов'язань, достовірного та у повному обсязі відображення операцій у бухгалтерському обліку та звітності.
 3. Забезпечує контроль за наявністю і рухом майна, використанням фінансових і матеріальних (нематеріальних) ресурсів відповідно до затверджених нормативів і кошторисів.
 4. Готує та вносить на розгляд міської ради пропозицій щодо обсягів бюджетного фінансування програмних заходів за напрямками діяльності Управління.
 5. Забезпечує здійснення заходів щодо координації закупівель товарів, робіт і послуг за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів з напрямків діяльності Управління.
 6. Веде облік змін, які вносяться до кошторису видатків Управління за рішенням Бахмутської міської ради, та включають бюджетні призначення, встановлені рішенням про міський бюджет м. Бахмута, на конкретні цілі, що пов'язані з реалізацією програм, віднесених до сфері діяльності Управління.
 7. Організує розроблення бюджетних запитів для подання фінансовому управлінню міської ради в терміни та в порядку, встановленому Бахмутською міською радою або її виконавчим органом.
 8. Бере участь у розробленні балансу фінансових ресурсів міста, аналізує соціально-економічні показники розвитку міста та враховує їх під час складання проекту бюджету Управління.
 9. Здійснює контроль та аналіз  виконання міського бюджету відповідно до планових асигнувань (доходи та витрати) за напрямками діяльності Управління.
 10. Несе відповідальність за своєчасність, достовірність та зміст поданих фінансовому управлінню Бахмутської міської ради бюджетних запитів, які мають містити всю інформацію, необхідну для аналізу показників проекту міського бюджету м. Бахмута в сфері фінансування діяльності Управління.
 11. Забезпечує захист фінансових інтересів Бахмутської міської ради та здійснює, у межах своєї компетенції за напрямками діяльності Управління, контроль за дотриманням бюджетного законодавства.
 12. Здійснює в установленому порядку організацію виконання міського бюджету з питань реалізації програм, віднесених до повноважень Управління, координує в межах своєї компетенції діяльність учасників бюджетного процесу з питань виконання бюджету.
 13. Проводить моніторинг змін, що вносяться до міського бюджету.
 14. Готує пропозиції щодо визначення чисельності працівників, фонду оплати їх праці, витрат на утримання відділів Управління та здійснює контроль за витрачанням цих коштів.
 15. Складає та аналізує  місячні, квартальні і річні звіти про виконання кошторису видатків.
 16. Готує пропозиції з питань ефективного використання фінансових ресурсів.
 17. Веде відповідно до діючого законодавства бухгалтерський облік, складає звітність про фінансово-господарську діяльність Управління і забезпечує зберігання її та первинної документації у терміни, встановлені законами.
 18. Подає до державного податкового органу та інших державних органів відповідно до законів декларації, бухгалтерську звітність та інші документи і відомості, пов'язані з обчисленням і сплатою податків і зборів (обов'язкових платежів).
 19. Сплачує належні суми податків і зборів (обов'язкових платежів) у встановлені законами терміни.
 20. Готує проекти рішень Бахмутської міської ради та її виконкому, розпоряджень міського голови та наказів Управління з питань обліку та звітності та здійснює контроль за їх виконанням.
 21. Виконує інші функції, пов'язані з виконанням покладених на нього завдань, передбачених діючим законодавством України.

Склад штату працівників:

ФИО Посада
Отюніна Наталя Сергіївна Начальник УМР
Манекіна Аліна Євгенівна Головний спеціаліст-юрисконсульт
Кривошеєва Віра Володимирівна Провідний спеціаліст з кадрової роботи та діловодства
Губарева Тетяна Миколаївна начальник відділу обліку та звітності
Тарадай Ганна Олександрівна Провідний спеціаліст відділу обліку та звітності
Масна Тетяна Анатоліївна Начальник відділу з управління комунальною власністю
Ященко Ганна Олегівна Головний спеціаліст відділу з управління комунальною власністю
Варганова Валерія Валеріївна Головний спеціаліст відділу з управління комунальною власністю
Вакансія Начальник відділу архітектури і містобудування – головний архітектор міста
Мирошниченко Сергій Миколайович Головний спеціаліст відділу архітектури і містобудування
Данилюк Алла Василівна Головний спеціаліст відділу архітектури і містобудування
Курильченко Артем Олексійович Спеціаліст 1 категорії відділу архітектури і містобудування
Вакансія Головний спеціаліст відділу архітектури і містобудування
Каніщева Інна Юріївна Провідний спеціаліст відділу архітектури і містобудування
Фурашова Світлана Юріївна Начальник відділу земельних ресурсів
Морозова Олена Вікторівна Головний спеціаліст відділу земельних ресурсів
Корнієць Тетяна Олександрівна Головний спеціаліст відділу земельних ресурсів
Єфімова Оксана Вікторівна Провідний спеціаліст відділу земельних ресурсів
Самофал Ірина Миколаївна Спеціаліст 1 категорії відділу земельних ресурсів
вакансія Головний спеціаліст-юрисконсульт відділу земельних ресурсів
Хроменко Олеся Олександрівна Головний спеціаліст відділу земельних ресурсів

Послуги, які надаються населенню:

 • Відділ з управління комунальною власністю :
  1. Передача майна комунальної власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади в оренду
  2. Приватизація об’єктів права комунальної власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади
 • Відділ земельних ресурсів:
  1. Надання довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок
  2. Надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється права суборенди (сервітуту)
  3. Надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення (частини) земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється
  4. Надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельної (их) ділянки (ок) комунальної власності територіальної громади м.Бахмута, що перебуває (ють) в оренді (постійному користуванні)
  5. Надання дозволу на розробку документації із землеустрою(проекту/технічної документації) щодо відведення земельної ділянки комунальної власності територіальної громади м.Бахмута в натурі (на місцевості))(для безоплатної приватизації земельної ділянки)
  6. Надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності територіальної громади м.Бахмута шляхом викупу для суспільних потреб або з мотивів суспільної необхідності
  7. Надання дозволу на розробку документації із землеустрою(проекту/технічної документації) щодо відведення земельної ділянки комунальної власності територіальної громади м.Бахмута (щодо встановлення меж земельної ділянки комунальної власності територіальної громади м.Бахмута в натурі (на місцевості) на умовах оренди, на умовах оренди з наступним викупом, постійного користування, шляхом викупу)
  8. Затвердження проекту землеустрою щодо відведення (частини) земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється (та зміна її цільового призначення)
  9. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу (об'єднання) земельної (их) ділянки (ок) комунальної власності територіальної громади м.Бахмута, що перебуває (ють) в оренді (постійному користуванні) (та надання їх на умовах оренди  (постійного користування))
  10. Передача у власність земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Бахмута
  11. Надання в оренду земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності територіальної  громади м. Бахмута
  12. Надання в постійне користування земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності територіальної  громади м. Бахмута
  13. Надання згоди на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки (та затвердження документації із землеустрою (проекту / технічної документації) щодо відведення земельної ділянки комунальної власності територіальної громади м.Бахмута (щодо встановлення меж земельної ділянки комунальної власності територіальної громади м.Бахмута в натурі (на місцевості)
  14. Продаж земельних ділянок комунальної власності територіальної громади м.Бахмута
  15. Поновлення договору оренди земельної ділянки комунальної власності територіальної громади м.Бахмута
  16. Припинення оренди (частини) земельної ділянки (та затвердження документації із землеустрою (проекту / технічної документації) щодо відведення земельної ділянки комунальної власності територіальної громади м.Бахмута (щодо поділу земельної ділянки комунальної власності територіальної громади м.Бахмута, що перебуває в оренді))
  17. Припинення права постійного користування (частини) земельної ділянки (та затвердження документації із землеустрою (проекту / технічної документації) щодо відведення земельної ділянки комунальної власності територіальної громади м.Бахмута (щодо поділу земельної ділянки комунальної власності територіальної громади м.Бахмута, що перебуває в постійному користуванні))
  18. Анулювання рішення Бахмутської міської ради з земельних питань
  19. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди (сервітуту)
  20. Надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності територіальної громади м.Бахмута для встановлення земельного сервітуту
  21. Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності територіальної громади м.Бахмута та встановлення земельного сервітуту
  22. Продовження терміну дії договору про встановлення сервітуту на земельну ділянку комунальної власності територіальної громади м.Бахмута
 • Відділ архітектури та містобудування:
  1. Надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами
  2. Переоформлення дозволу на розміщення зовнішньої реклами
  3. Видача дублікату дозволу на розміщення зовнішньої реклами
  4. Анулювання дозволу на розміщення зовнішньої реклами
  5. Видача паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності
  6. Надання містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва
  7. Внесення змін до містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва
  8. Присвоєння адреси об'єкту будівництва або об'єкту нерухомого майна
  9. Видача будівельного паспорту забудови земельної ділянки
  10. Внесення змін до будівельного паспорту забудови земельної ділянки
  11. Надання згоди на встановлення тимчасового гаражу легкового автотранспорту
  12. Погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки
  13. Визначення відповідності намірів щодо місця розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності
  14. Продовження строку дії паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності
  15. Анулювання дії паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності
  16. Зміна адреси об’єкту нерухомого майна.

Перелік документів, які містять публічну інформацію:

Перелік затверджено:

 1. Положення про Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради та положення про структурні підрозділи Управління;
 2. Посадові інструкції працівників Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради;
 3. Плани роботи Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради ( річний, квартальний, місячний);
 4. Накази Начальника Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради з основної діяльності за винятком інформації з обмеженим доступом, яка в них міститься;
 5. Про затвердження складу конкурсної комісії щодо проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування апарату та відділів Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради;
 6. Про затвердження Загального порядку проведення конкурсу та Загального порядку проведення іспиту на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в Управлінні  муніципального розвитку Бахмутської міської ради;
 7. Про створення експертної комісії в Управлінні муніципального розвитку Бахмутської міської  ради,  затвердження Положення про неї;
 8. Порядок передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженний Постановою КМУ від 3 червня 2020 р. № 483 "Деякі питання оренди державного та комунального майна";
 9. Методика розрахунку і порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Артемівська;
 10. Порядок організації списання майна комунальної власності Бахмутської міської територіальної громади»;
 11. Положення про постійно діючу комісію щодо узгодження списання майна (основних засобів) комунальної власності Бахмутської міської об'єднаної територіальної громади Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради;
 12. Склад постійно діючої комісії щодо узгодження списання майна (основних засобів) комунальної власності Бахмутської міської об'єднаної територіальної громади Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради;
 13. Склад постійної комісії по роботі з підприємствами, яким майно комунальної власності Бахмутської міської територіальної громади надано в концесію та співзасновником яких є Бахмутська  міська рада та Положення про неї»
 14. Перелік нерухомого майна комунальної власності Бахмутської міської територіальної громади»;
 15. Реєстр об’єктів комунальної власності Бахмутської міської територіальної громади, які надані в оренду» додати посилання;
 16. Інформація про  актуальні результати та протоколи продажу або аукціону оренди комунального майна Бахмутськї міської територіальної громади;
 17. Перелік  укладених договорів та додаткових угод на закупівлю товарів, робіт та послуг по Управлінню муніципального розвитку Бахмутської міської ради;
 18. Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності в сфері оцінки землі та виконавців робіт із землеустрою;
 19. Склад комісії по конкурсному відбору суб’єктів оціночної діяльності в сфері оцінки землі та виконавців робіт із землеустрою;
 20. Порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам;
 21. Переліки орендарів земельних ділянок комунальної власності територіальної громади м. Бахмут;
 22. Основні положення Генерального плану міста Бахмут;
 23. Основні положення Плану зонування території міста Бахмут;
 24. Детальні плани території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади;
 25. Інформація про рекламні засоби, розташовані на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади;
 26. Відомості, щодо залучення до пайової участі у розвитку інфраструктури   Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади;
 27. Реєстр містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єктів будівництва;
 28. Склад комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на території м.Бахмут та Положення про нього;
 29. Протоколи засідань комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на території Бахмутської міської ради;
 30. Склад архітектурно – містобудівної ради при Управлінні муніципального розвитку Бахмутської міської ради та Положення про неї;
 31. Протоколи засідань складу архітектурно – містобудівної ради при Управлінні муніципального розвитку Бахмутської міської ради;
 32. Основні положення  історико - архітектурного опорного плану;
 33. Дані про доступність будівель для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення;
 34. Інформація про  видані будівельні паспорти забудови земельної ділянки;
 35. Дані містобудівного кадастру  території   Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, у тому числі геопросторові дані.
 36. Адресний план

Відповідальна особа за забезпечення доступу до публічної інформації:
Кривошеєва Віра Володимирівна - провідний спеціаліст з кадрової роботи та діловодства Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради (наказ начальника Управління від 14.08.2020 №88п)

Відповідальна особа за оприлюднення наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних:

Тарадай Ганна Олександрівна - провідний спеціаліст відділу обліку та звітності Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради (наказ начальника Управління від 06.08.2019 №132п)

Програми, які знаходяться на контролі:

Нормативно-законодавча база, яка використовується у роботі:

 • Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»;
 • Закон України «Про благоустрій населених пунктів»;
 • Земельний  кодекс  України;
 • Закон  України  «Про архітектурну діяльність»;
 • Закон України « Про основи містобудування»;
 • Закон України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні»
 • Постанова КМУ від 25 травня 2011 р. N 559 «Про містобудівний кадастр »;
 • Правила утримання  жилих будинків та прибудинкових територій, затвердженого  Наказом   Держжитлокомунгоспу України  17.05.2005  № 76;
 • ДБН В2.2-17:2006 «Будинки і споруди. Доступність будинків і  споруд для маломобільних груп населення»;
 • ДБН Б.2.2-5:2011 «Благоустрій територій»;
 • ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова території»
 • ДБН В.2.2-40:2018 «Будинки і споруди. Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення»
 • ДБН В.2.2-9:2018 «Громадські будинки і споруди. Основні положення»
 • ДБН В.2.2-15:2019 «Житлові будинки. Основні положення» 
 • Дорадчі органи: