Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 1 користувач та 130 гостей.

 Краеведческий музей г. Артемовск

Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради

Переглядів: 51585

Фейсбук

e-mail:
urmgikb.bahmut@dn.gov.ua

Графік роботи:
Понеділок-четвер з 8.00 до 17.00
Пятниця з 8.00 до 16.00
Перерва з 12.00 до 12.48

Штат  працівників Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради:  

№ з/п Назва структурного підрозділу та посад ПІБ
1 В.о. начальника Управління Трофимова Надія Василівна
2 Головний спеціаліст - юрисконсульт Кудлай Сергій Сергійович
3 Головний спеціаліст з кадрової роботи та діловодства Чернявець Олена Володимирівна
Відділ обліку та звітності
4 В.о. начальника відділу Маліновська Олена Олександрівна
5 Головний спеціаліст Вінник Наталя Юріївна
6 Спеціаліст І категорії Коритіна Лілія Володимирівна
Відділ капітального будівництва
7 Начальник відділу Орел Наталя Іванівна
8 Головний спеціаліст Голець Костянтин Анатолійович
9 Головний спеціаліст Замараєва Маргарита Сергіївна
Відділ міського господарства
10 Начальник відділу Хлипа Ольга Володимирівна
11 Головний спеціаліст Іващенко Олександр Миколайович
12 Головний спеціаліст Полозюк Владислав Анатолійович
13 Спеціаліст І категорії Дерев’янко Вікторія Валеріївна
Відділ житлового господарства
14 Головний спеціаліст відділу Бокова Елеонора Михайлівна
15 Спеціаліст 1 категорії відділу житлового господарства Тону Олена Анатоліївна

Стислий перелік функцій Управління:

 • Впроваджує нові форми та методи господарювання на підприємствах житлово-комунального господарства, а також сприяє впровадженню у будівництво прогресивних методів, проектних рішень, нових будівельних матеріалів, конструкцій та виробів.
 • Здійснює контроль за використанням коштів виділених Відділу з бюджету  на фінансування витрат на капітальний ремонт об’єктів житлово комунальної власності, згідно затверджених Програм на відповідний рік.
 • Готує пропозиції виконкому та міський раді щодо проведення капітального ремонту за бюджетні кошти на об’єктах житлово-комунального господарства та  організовує контроль за його здійсненням в рамках  Програм соціально-економічного розвитку та реформування і розвитку  житлово-комунального господарства міста на відповідний рік.
 •  Здійснює методичне, організаційно-правового забезпечення роботи житлово-комунальних підприємств.
 • Здійснює відповідно до законодавства контроль за організацією та якістю надання населенню житлово – комунальних послуг.
 • Веде облік та вносить пропозиції міській раді щодо оснащення наявного житлового фонду засобами обліку та регулювання споживання води, теплової та електричної енергії згідно із загальнодержавними, регіональними і місцевими програмами.
 • Здійснює збір фінансової та статистичної інформації від підприємств житлово-комунального господарства, необхідної для виконання функцій, встановлених цим Положенням та іншими нормативними актами.
 • Організовує збір, виконує узагальнення і аналіз  інформації  щодо  реформування  і  розвитку  житлово-комунального  господарства міста та вносить пропозиції до проектів обласних, регіональних програм реформування ЖКГ.
 • Вносить пропозиції до проектів міського бюджету щодо фінансування будівництва, реконструкції,  капітального та поточного ремонту об’єктів  житлово-комунального господарства, об’єктів  благоустрою міста та інженерного захисту територій.
 • Здійснює погодження маршрутів руху вантажного транспорту та будівельних механізмів при виконанні будівельно-монтажних робіт на території міста, а також при перевезенні великогабаритних вантажів та вантажів з наднормативною вагою по дорожньо-шляховій мережі міста.
 • Здійснює облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, а також подає інформацію для внесення до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов у порядку, визначеному законодавством.
 • Готує пропозиції на розгляд виконавчого комітету Бахмутської міської ради щодо надання громадянам, які потребують поліпшення житлових умов, жилих приміщень у будинках житлового фонду, який є комунальною власністю територіальної громади міста  Бахмута, а також щодо обміну жилих приміщень, включення (виключення) жилих приміщень до (з) числа службових, про дозвіл  на зміну договору найму на жилі приміщення.
 • Організовує роботу з надання методичної допомоги ініціативним групам по створенню об’єднань співвласників багатоквартирного будинку (далі - ОСББ)  у проведенні установчих зборів, підготовці документів для державної реєстрації.
 • Здійснює ведення реєстру ОСББ на території міста Бахмута, а також готує проекти рішень Бахмутської міської ради з питань сприяння розвитку ОСББ.
 • Організовує і здійснює проведення конкурсів з призначення управителя багатоквартирних будинків, в яких не створено ОСББ та в житловому фонді, який є комунальної власністю територіальної громади м. Бахмут.
 • Здійснює відповідно до чинного законодавства виявлення безхазяйного майна та від умерлої спадщини, проводить роботу щодо набуття територіальною громадою міста Бахмута права комунальної власності на безхазяйне майно та від умерлої спадщину у вигляді жилих приміщень (квартир, садибних жилих будинків).

Перелік послуг, які надаються населенню:

 • Видає суб’єктам господарювання ордери на видалення зелених насаджень та дозволи на порушення об’єктів благоустрою.
 • Видає ордери на заселення жилих приміщень у будинках та гуртожитках, веде облік видачі ордерів

Організовує та здійснює роботу щодо проведення приватизації житлового фонду, який розташований на території Бахмутської міської  територіальної громади:

 • оформлює свідоцтва про право власності на житло;
 • оформлює дублікат свідоцтва про право власності на житло;
 • формує довідку про участь у приватизації житла.

 Перелік документів, які містять публічну інформацію:

 1. Положення про Управління  розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради.
 2. Інформація щодо розгляду запитів на публічну інформацію по Управлінню розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради
 3. Наказ Порядок запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в Управлінні розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради
 4. Наказ Про затвердження Правил етичної поведінки
 5. Наказ «Про затвердження Плану заходів щодо запобігання і протидії корупції в Управлінні розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради на 2024-2025 роки».

Внутрішня структура:

 1. Відділ міського господарства.
 2. Відділ капітального будівництва.
 3. Відділ обліку та звітності.
 4. Відділ житлового господарства

Відповідальна особа за забезпечення доступу до публічної інформації та її оприлюднення:
Головний спеціаліст-юристконсульт Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради. (наказ управління від 09.03.2021 №27 од)

Відповідальна особа за оприлюдення інформації у формі відкритих даних:
головний спеціаліст-юристконсульт Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради (наказ управління від 09.03.2021 №28 од)

Програми, які знаходяться на контролі:

Нормативно-законодавча база, яка використовується у роботі: 

Дорадчі органи:

 • Експертна комісія Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради
 • Комісія з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади
 • Міська житлова комісія при виконкомі Бахмутської міської ради
 • Постійно діюча комісія з питань поводження з безхазяйними відходами на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади
 • Конкурсна комісія по визначенню проектів - переможців для участі у міській цільовій програмі щодо сприяння розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м.Бахмуті на 2017-2020 роки
 • Конкурсна комісія по визначенню проектів-переможців для участі у міській цільовій програмі щодо розвитку житлового господарства міста Бахмут на 2019-2021 роки
 • Постійно діюча міжвідомча комісія для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води на території Бахмутської міської територіальної громади
 • Комісія з розгляду питань щодо відшкодування різниці в тарифах на послугу з постачання теплової енергії (теплову енергію), її виробництво, транспортування, постачання для потреб споживачів (населення) Бахмутської міської територіальної громади
 • Комісія з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України