Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 93 гостя.

Презедент України

Новости

Переглядів: 265864
11.08.2022 - 12:14 | МЕШКАНЦЯМ ДОНЕЧЧИНИ ПРОПОНУЮТЬ РОЗПОВІСТИ ПРО ІСНУЮЧІ ПРОБЛЕМИ ВПО

З метою проведення комплексного аналізу існуючих проблем внутрішньо переміщених осіб (далі - ВПО), надання ефективної та своєчасної допомоги у їх вирішенні, створена єдина форма анкетування (з розбивкою про громадах) осіб, які перемістилися з Донецької області до інших регіонів України.

27.02.2022 - 17:17 | ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Слідкуйте за офіційною інформацією на сторінці фейсбук Бахмутської міської ради

https://facebook.com/rada.bakhmut

01.06.2023 - 21:55 | НА ЧАС ДІЇ ВОЄННОГО СТАНУ: ЩОБ КОРИСТУВАТИСЯ АРЕШТОВАНИМ РАХУНКОМ, ТРЕБА ЗВЕРНУТИСЯ ДО ДВС

Двома мінімальними розмірами заробітної плати на місяць з арештованого рахунка відтепер, на період дії воєнного стану, зможуть користуватися фізичні особи – боржники.

31.05.2023 - 11:43 | Інструкція щодо порядку відновлення документів, що підтверджують право власності на нерухоме майно

З метою окреслення існуючих ризиків і загроз для права власності в умовах військової агресії і визначення наявних механізмів захисту майнових прав під час війни, Фондом у рамках проєкту «Сприяння правосуддю перехідного періоду та захист прав внутрішньо переміщених осіб та людей, що постраждали від збройного конфлікту», що реалізується за підтримки Європейського Союзу та Норвезької ради у справах біженців, проведено дослідження на тему: «Право власності на об’єкти нерухомого майна: загрози та гарантії в умовах воєнного стану» (детальніше за посиланням: http://surl.li/hcalo).

Одночасно Фондом розроблено інструкцію щодо порядку відновлення документів, що підтверджують право власності на нерухоме майно (завантажити).

24.05.2023 - 21:35 | «Всеукраїнська Асоціація ОТГ та Новоукраїнська міська територіальна громада відкриває реєстрацію на безкоштовний мінікурс та акселераційну програму для підприємців «Адаптивні стратегії бізнесу в умовах воєнного стану»

Програма мінікурсу та бізнес-акселератора підготовлена спеціально для малого і середнього бізнесу з метою адаптації своєї підприємницької діяльності до умов війни, криз та інших мінливих умов.

20.04.2023 - 14:19 | УВАГА! З 18 КВІТНЯ 2023 РОКУ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНА ЕВАКУАЦІЯ ДО ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Триває обов'язкова евакуація цивільних мешканців Донеччини.

Через активні бойові дії потрібно, щоб якомога більше людей покинули область вже зараз, виїхавши у безпечніші регіони України.

Бо зараз найважливіше - зберегти життя! Відповідно до рішення Урядового Координаційного штабу з 18 квітня 2023 року обов’язкову евакуацію буде перенаправлено з Черкаської до Житомирської області.

Евакуація до Житомирської області здійснюватиметься спеціальним поїздом, 1 раз на 4 дні по парним дням.

03.04.2023 - 13:31 | Державна служба України з питань праці і Державна податкова служба України об’єднали свої зусилля задля забезпечення оформлення трудових відносин.

В умовах війни держава всі свої можливості спрямовує на забезпечення обороноздатності країни, боєздатності Збройних сил України та соціальний захист наших громадян. Для успіху необхідна підтримка кожного громадянина, консолідація суспільства.

24.02.2023 - 12:02 | Щирі та глибокі співчуття...

Начальник Бахмутської міської військової адміністрації, Бахмутська міська рада та її виконавчий комітет, депутатський корпус висловлюють щирі та глибокі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати - передчасної смерті депутата Бахмутської міської ради 7 скликання Скирди Володимира Михайловича.

01.02.2023 - 14:05 | Збір відповідної інформації в рамках наповнення Реєстру майна пошкодженого та знищеного внаслідок дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації

В рамках інформування Міністерства розвитку громад і територій України та Донецької облдержадміністрації про факти руйнування або пошкодження об’єктів критичної та соціальної інфраструктури, житлового фонду та інших об’єктів інфраструктури, ступеню такого руйнування або пошкодження внаслідок військового вторгнення з боку Російської Федерації Бахмутською міською радою уповноважено спеціалістів Управління економічного розвитку Бахмутської міської ради на збір відповідної інформації в рамках наповнення Реєстру майна пошкодженого та знищеного внаслідок дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації (форма).

11.01.2023 - 19:14 | Внаслідок ворожого обстрілу загинула співробітниця Бахмутської міської ради Ірина Луньова.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Щира повага до професійних та людських якостей Ірини назавжди залишаться джерелом світлої пам'яті у серцях колег та друзів.Втрачати завжди боляче… Не можливо підібрати слова, які могли б полегшити біль від втрати рідної людини. Бахмутська міська рада та виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття рідним та близьким. Сумуємо разом з родиною.Вічна пам’ять…

Ссылка на страницу: 

Пошук

Актуально