Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 19 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Бахмутскі спортсмени переможці чемпіонату України з класичного пауерліфтингу

Переглядів: 774
08.10.2018 - 09:30
Бахмутскі спортсмени переможці чемпіонату  України з класичного пауерліфтингу

З 13 по 23 вересня у м. Коломия відбувся черговий чемпіонат  України з класичного пауерліфтингу серед усіх вікових груп. У ньому прийняло участь понад 500 пауерліфтерів з різних регіонів та міст нашої країни. Збірна команда м. Бахмут на цих змаганнях  була  представлена 15 спортсменами.

За підсумками їх виступів, команді нашого міста вдалося вибороти значну кількість винагород різного ґатунку.

Так, золоті медалі вибороли Пономарьов Олександр, Кравченко Світлана, Баранов Анатолій, Іоні Анна, Мокляк Сергій та Федорчук Роман. Власниками срібла стали: Шутенко В’ячеслав,   Петрень Євген, Нога Іван та Борщевська  Альона. Бронзу здобули Любченко Сергій та Коваленко Сергій.    

Окрім цього, вказані змагання запам’яталися встановленням нашими спортсменами низки рекордів. Зокрема, Пономарьовим Олександром встановлено рекорди у сумі триборства, присіданні та жимі лежачи серед ветеранів  вагової категорії до 120 кг, Барановим Анатолієм у становій тязі серед ветеранів у ваговій категорії до 105 кг, а також Петренем Євгеном було встановлено рекорд країни у присіданні серед юніорів вагової категорії до 105 кг. Також, на цих змаганнях Мокляком Сергієм вперше було виконано норматив майстра спорту України.

Три спортсмени нашого міста потрапили до складу національної збірної,  де на них чекають наступні випробування на світовому помості. Тож, побажаємо спортсменам та їх тренерам подальших успіхів у підкоренні спортивного олімпу!

Бахмутскі спортсмени переможці чемпіонату  України з класичного пауерліфтингуБахмутскі спортсмени переможці чемпіонату  України з класичного пауерліфтингуБахмутскі спортсмени переможці чемпіонату  України з класичного пауерліфтингу

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально