Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 51 гість.

Рекомендуємо

Презедент України

Новини у сфері соціального захисту населення
2018, Лютий | Живи та працюй в Україні

З метою координації зусиль служби зайнятості та освітян щодо роботи з учнівською молоддю, яка сприятиме формуванню кваліфікованих кадрів на потребу сучасного ринку праці, 21 лютого 2018 року в Управлінні освіти Бахмутської міської ради фахівці Артемівського міського центру зайнятості взяли участь в нараді для заступників директорів шкіл з навчально – виховної роботи міста Бахмут.

2018, Лютий | Рівень захворюваності серед застрахованих осіб страхувальників Бахмутського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області за 2017 рік

Рівень захворюваності з тимчасовою втратою працездатності відчутно відображається на основних  показниках діяльності підприємства. Поглиблений аналіз, співставлення, висновки диктують необхідність створення відповідних комфортних умов праці персоналу підприємства.

Станом на 01.01.2018 у Бахмутському міському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області перебуває на обліку 6709 страхувальників із загальною кількість застрахованих осіб – 32 126.

2018, Лютий | Підсумки роботи по розгляду звернень громадян у виконкомі Бахмутської міської ради у 2017 році

Протягом 2017 року до виконкому міської ради надійшли 1328 звернень громадян. Всього з урахуванням колективних звернень звернулось 3 869 мешканців міста.

Всього громадянами у зверненнях було порушено 1427 питань.

2018, Лютий | Презентація навчального закладу

Одний із важливих напрямків роботи служби зайнятості є робота з шкільною молоддю в питаннях профорієтації та надання допомоги в виборі професії.

Артемівський міський центр зайнятості постійно проводить профорієнтаційну роботу із старшокласниками до якої залучає і свої соціальних партнерів. Так, 19 лютого 2018  року в центр зайнятості завітали представники одного із найстаріших і найповажніших вишів України - Національного фармацевтичного університету (НФаУ) м. Харків.

2018, Лютий | У Бахмуті планується впровадження пілотного проекту для забезпечення житла ВПО

19 лютого 2018 року у Бахмутській міській раді відбулася робоча зустріч міського голови Олексія Реви з представниками організації «Людина у біді» щодо впровадження пілотного проекту у місті Бахмут, метою якої є реконструкція існуючого чи придбання житла на вторинному ринку для потреб ВПО.

2018, Лютий | До уваги страхувальників, за якими прийнято рішення, щодо припинення юридичної особи

Шановні страхувальники !

 

Звертаємо вашу увагу, що, виходячи з норм статті 28 Закону України від 15.05.2003  №755 «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» (зі змінами), однією з підстав для відмови у державній реєстрації припинення юридичної особи є надходження до Єдиного державного реєстру відомостей щодо юридичної особи про наявність заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України. Пенсійний фонд України забезпечує передавання до Єдиного державного реєстру відомостей про відсутність (наявність) заборгованості зі сплати страхових коштів до Пенсійного фонду України та Фонду соціального страхування України.

2018, Лютий | Відбулось засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

13.02.2018 року о 16.30 в  малому залі Виконкому Бахмутської міської ради відбулось засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, які мешкають на території міста Бахмут, на якій були розглянуті наступні питання:

2018, Лютий | Щодо дотримання норм законодавства про працю, захисту та поновлення трудових прав працівників

Шановні керівники підприємств, установ, організацій  та суб’єкти підприємницької діяльності!

Доводимо до Вашого відома, що з метою запобігання порушенням законодавства про працю, згідно з п.п. 31-33 Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 295 (далі – Порядок № 295), роботодавець може ініціювати проведення інспекторами праці інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо найбільш ефективних способів дотримання норм законодавства про працю, захисту та поновлення трудових прав працівників.

2018, Лютий | Професії майбутнього

14 лютого 2018 року пройшов черговий профорієнтаційний урок для учнів 8 - 9  класів ЗОШ № 7 м. Бахмут. Цей захід проводився на виконання Програми державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017-2020 роки, яка передбачає проведення службою зайнятості системної роботи щодо профорієнтації шкільної молоді.

2018, Лютий | Наш малий бізнес –наше велике майбутне

Один із пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості – це  сприяння самозанятості та розвитку малого бізнесу.  І в цьому питанні надійними соціальними партнерами виступають міжнародні громадські організації.

2018, Лютий | Сучасні інформаційні сервіси для молоді

На виконання Програми державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017-2020 роки, яка передбачає проведення службою зайнятості системної роботи щодо профорієнтації шкільної молоді, фахівці Артемівського міського центру зайнятості продовжують знайомити учнівську молодь із світом професій та допомогати в виборі професії.

2018, Лютий | Інформація про надходження та використання коштів міського бюджету м. Бахмута з 05.02.2018 р. по 09.02.2018 р.

За період з 05.02.2018 р. по 09.02.2018 р. до загального фонду міського бюджету м. Бахмута надійшло:

2018, Лютий | Реалізація обласної програми «Про надання послуг пенсійного забезпечення населенню області в умовах децентралізації»

У Бахмутській міській раді обговорили обласну програму «Про надання послуг пенсійного забезпечення населенню області в умовах децентралізації»

2018, Лютий | У Бахмуті розпочато обговорення Соціального проекту

В рамках презентації підсумків виконання Соціального проекту розвитку території м.Бахмут за 2017 рік і розгляд пропозицій щодо основних пріоритетних напрямків Соціального проекту на 2018 рік 8 лютого 2018 року у приміщенні Бахмутської загальноосвітньої школи № 10 відбулося перше громадське обговорення програми реальних дій, в основі якої лежать вирішення актуальних соціальних проблем.

2018, Лютий | Інформація про проведену роботу міською комісією з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

Комісією протягом 2017 року в межах компетенції проводилась відповідна робота щодо сприяння погашенню заборгованості із виплати заробітної плати, зі сплати платежів до ПФУ, зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та підвищення рівня заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях міста:

2018, Лютий | Відбулось засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, які мешкають на території міста Бахмут

30.01.2018 року о 16.30 в приміщенні адміністративної будівлі Бахмутської міської ради відбулось засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, які мешкають на території міста Бахмут, та були розглянуті наступні питання:

2018, Лютий | Допомога у виборі життєвого шляху

01 лютого 2018 року в Артемівському міському центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей для учнів девятого класу ЗОШ №12 м.Бахмут.

2018, Лютий | Інформація щодо стану реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них на підприємствах, організаціях, установах і закладах, розташованих на території м. Бахмут за 2017 рік

На виконання Постанови КМУ від 13.02.2013 року № 115 “Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів” Управлінням праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради (далі – Управління) протягом 2017 року проводилась наступна робота:

2018, Лютий | На Донеччині детінізовано працю понад 7 тис. працівників

Одним з нагальних питань, яке потребує цілеспрямованого підходу щодо його вирішення, є легалізація трудових відносин та заробітної плати. Адже через тіньовий ринок зайнятості держава втрачає мільйони гривень несплачених податків, а громадяни позбуваються законних соціальних гарантій.

2018, Січень | Відбулось засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, які мешкають на території міста Бахмут

23.01.2018 року о 16.30 в приміщенні адміністративної будівлі Бахмутської міської ради відбулось засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, які мешкають на території міста Бахмут, та були розглянуті наступні питання:


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально