Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 60 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Новости образования

2018, Лютий | Бахмутський міський голова Олексій Рева відвідав установи освіти, де було встановлено індивідуальні теплові пункти

21лютого 2018 року відбулася виїзна нарада Бахмутського міського голови Олексія Реви по об’єктах освіти, де було встановлено індивідуальні теплові пункти.

2018, Лютий | Першість міста з настільного тенісу

З 15 по 19 лютого, в рамках міської спартакіади, в Бахмуті пройшли змагання з настільного тенісу серед змішаних команд (2 + 1) загальноосвітніх шкіл 1-3 ступені.

2018, Лютий | Інформація про надходження та використання коштів міського бюджету м. Бахмута з 12.02.2018 р. по 16.02.2018 р.

За період з 12.02.2018 р. по 16.02.2018 р. до загального фонду міського бюджету м. Бахмута надійшло:

2018, Лютий | Учні Бахмутської школи №5 - призери IV «Срітенських зустрічей» у м.Покровську

З метою розвитку пізнавального інтересу учнівської молоді до історії, культури й традицій українського народу в м. Покровську була проведена обласна квест-гра «Срітенські зустрічі».

2018, Лютий | Майстер-клас для вчителів німецької мови

Згідно з планом роботи міського методичного кабінету Управління освіти Бахмутської міської ради на базі Бахмутського НВК №11 вчителем Сергієм Бобраковим, переможцем обласного етапу конкурсу «Учитель року – 2018» в номінації «Німецька мова», був проведений майстер-клас за темою: «Використання інноваційних технологій як засобу формування розумового аспекту комунікативної компетентності».

2018, Лютий | Welcome to the World of Foreign Languages

У лютому в Бахмутському НВК№11 пізнавально та весело проводився предметний Тиждень кафедри іноземної мови під гаслом: «Welcome to the World of Foreign Languages».

2018, Лютий | Підсумки міського конкурсу «Ялинкова прикраса»

На початку лютого 2018 року було підведено підсумки виставки-конкурсу «Ялинкова прикраса», який проходив із 26 грудня 2017року по 20 січня 2018 року на базі Бахмутського міського Центру технічної творчості дітей та юнацтва.

2018, Лютий | В Управлінні освіти м. Бахмут презентовано проект ЮНІСЕФ та ГО “ПРОМИР”

На базі Центру практичної психології і соціальної роботи Управління освіти Бахмутської міської ради ГО «ПРОМИР» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) реалізувала проект «Надання спеціалізованої психологічної та психотерапевтичної допомоги та підтримки найбільш постраждалим дітям, які мешкають в населених пунктах поблизу лінії розмежування в Донецькій і Луганській областях».

2018, Лютий | У Бахмуті відбулася стартова зустріч з представниками НЕФКО

15 лютого міський голова Бахмута Олексій Рева  провів стартову робочу зустріч з представниками Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) щодо обговорення впровадження грантового проекту «Підвищення енергоефективності у закладах освіти м.Бахмут, Донецької області», на реалізацію якого планується отримати 400 тис. Євро.

2018, Лютий | Професії майбутнього

14 лютого 2018 року пройшов черговий профорієнтаційний урок для учнів 8 - 9  класів ЗОШ № 7 м. Бахмут. Цей захід проводився на виконання Програми державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017-2020 роки, яка передбачає проведення службою зайнятості системної роботи щодо профорієнтації шкільної молоді.

2018, Лютий | Сучасні інформаційні сервіси для молоді

На виконання Програми державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017-2020 роки, яка передбачає проведення службою зайнятості системної роботи щодо профорієнтації шкільної молоді, фахівці Артемівського міського центру зайнятості продовжують знайомити учнівську молодь із світом професій та допомогати в виборі професії.

2018, Лютий | Школа - джерело талантів

Підтримка і розвиток талановитої учнівської молоді, сприяння її творчій самореалізації, подальшому розвитку художньо-естетичних смаків, виявлення обдарованих дітей є основним завданням сучасної школи, тому у Бахмутському НВК №11 відбулося справжнє свято дитячих талантів «НВК має талант».

2018, Лютий | Тиждень інформатики у Бахмутській школі №18

Впродовж року в Бахмутській школі №18 ім. Дмитра Чернявського традиційно проводяться предметні тижні, тож не став виключенням і Тиждень інформатики.

2018, Лютий | Конкурс «Я – Україночка!» в Бахмутській школі №12

Учні Бахмутської школи №12 цінують, возвеличують та утверджують  українське слово піснями, віршами та активною участю в різноманітних заходах.

2018, Лютий | «Зустріч з Дитинством»

На початку лютого в теплій атмосфері справді родинного свята зібрались у актовій залі Бахмутської школи №10 колишні випускники школи, а тепер - вчителі, водії, будівельники, медичні працівники, бізнесмени – усі знавці своєї справи.

2018, Лютий | Заходи до Всесвітнього Дня водно-болотних угідь у Бахмутській школі №5

На виконання річного плану заходів екологічного спрямування, з метою привернення уваги до цінності водно-болотних угідь як засобу досягнення стійкого розвитку нашої планети в Бахмутській школі №5 з профільним навчанням було проведено відповідні заходи.

2018, Лютий | Заходи до Міжнародного дня водно-болотних угідь

До Міжнародного Дня водно-болотних угідь у Бахмутській школі №7 було проведено безліч заходів.

2018, Лютий | Свято зустрічі зі світом Олекси Тихого у Бахмуті

На базі Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням відбувся обласний етап Одинадцятих Олексиних читань, присвячений Олексі Тихому, відомому донецькому правозахиснику, мовознавцю, учителю, патріоту, який загинув у в’язниці, відстоюючи свої переконання.

2018, Лютий | День безпечного Інтернету в Бахмутській школі №5

6 лютого 2018 року відзначався Всесвітній День безпеки в Інтернеті «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».

2018, Лютий | «Партнерство сім’ї та закладу освіти в умовах Нової української школи»

Методичний квест для заступників директорів з виховної роботи шкіл міста та методистів закладів позашкільної освіти


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально