Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 68 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Новости

Переглядів: 94952
06.12.2019 - 12:00 | Бахмутська міська рада висловлює щирі співчуття

Бахмутська міська рада висловлює щирі співчуття родині Мирошниченків з приводу смерті гарного сина, брата, патріота України і просто чесної і порядної людини Артема Мирошниченка.

З 2014 року своєю волонтерською діяльністю він допоміг десяткам військових: плів маскувальні сітки, допомагав доглядати поранених у шпиталі, відвідував всі патріотичні заходи та волонтерські акції допомоги у Бахмуті.

Це сумна і жахлива втрата не тільки для сім'ї, друзів, близьких, але і для всієї Бахмутської громади.
Бахмутська міська рада сподівається що винні отримають справедливе покарання, правоохоронні органи проведуть неупереджене розслідування, а такі випадки більше ніколи не повторяться на нашій українській землі.

Артем назавжди залишиться живим у пам’яті рідних, друзів та громади, бо Герої не вмирають. Низький уклін батькам, які виховали прекрасного сина і патріота України.
Світла пам'ять Артему та мирного неба!
Вічна слава Герою!

05.12.2019 - 14:58 | Увага! Фінансування стартапів

Увага! 2 грудня 2019 року Український фонд стартапів розпочав прийом заявок на фінансування проектів.

05.12.2019 - 14:56 | Громадські обговорення проекту Стратегії розвитку Донецької області на період до 2027 року

Донецька обласна державна адміністрація запрошує мешканців Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади  прийняти участь у громадських обговореннях проекту Стратегії розвитку Донецької області на період до 2027 року та плану заходів з її реалізації.

05.12.2019 - 13:17 | Управління освіти Бахмутської міської ради провело колегію з керівниками шкіл та закладами позашкільної освіти

Відповідно до плану роботи Управління освіти Бахмутської міської ради провело колегію з керівниками шкіл та закладами позашкільної освіти.

05.12.2019 - 13:11 | Відбулось засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, мешкаючим на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади

03.12.2019 року о 16.30 № 24 в приміщенні Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради  відбулось засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, мешкаючим на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, та були розглянуті наступні питання:

05.12.2019 - 13:10 | Бахмутську школу №3 відвідали представники Міжнародного соціального Проекту «Книга Добра», Благодійного Фонду «Чисті Серцем» і Центру української культури в м. Таллін

У рамках Міжнародного соціального Проєкту, за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії та Благодійного Фонду «Чисті серцем» напередодні Дня Святого Миколая діти та педагоги школи №3 ознайомились із «Книгою Добра» – збіркою оповідань про добрі реальні історії.

05.12.2019 - 13:08 | Добро починається з тебе

Цей день відзначений в календарях усього світу. Але відзначений він не як свято, а скоріше як нагадування... Нагадування про те, що серед нас живуть особливі люди,  які потребують нашої уваги і допомоги.  У  1992 році  Генеральна  Асамблея ООН проголосила  3 грудня «Міжнародним днем людей з обмеженими можливостями». У цей день усі небайдужі приєднується до міжнародної  ініціативи.

05.12.2019 - 13:04 | У жовтні 2019 року оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2019»

У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2019 року.

05.12.2019 - 12:52 | У Бахмуті привітали військових та волонтерів з нагоди Дня Збройних Сил України та Дня Волонтера

5 грудня 2019 року у великій залі Бахмутської міської ради відбулося урочисте зібрання з нагоди святкування Дня волонтера та Дня Збройних Сил України за участі військових, ветеранів Другої світової війни, молоді та представників громадськості.

05.12.2019 - 10:25 | Вітання міського голови з Днем збройних сил України!

Шановні захисники Української держави, військовослужбовці, ветерани!

Щиро вітаємо Вас з Днем збройних сил України!

Ссылка на страницу: 

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально