Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 86 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

«З любов’ю у серці»

Переглядів: 873
04.04.2018 - 12:07
«З любов’ю у серці»

Місячник родинно-сімейного виховання у Бахмутській школі №10 був дуже насиченим та змістовним. Яскравою крапкою стала SMART-вечірка «З любов’ю у серці» для батьків старшокласників.

Напередодні весняних канікул, за два кроки до кінця року час підводити попередні підсумки навчального року. Класні керівники 9-11 класів Тетяна Бондар (9-Акл), Євгенія Буднік (9-Бкл), Олена Гордієнко (10кл) та Галина Жукова (11кл) вирішили зробити це в незвичний спосіб – була проведена SMART-вечірка для батьків.

Смарт-вечірка була організована командою учнівського самоврядування. Це була можливість продемонструвати батькам таланти їхніх дітей. На сцені учні показали номери, з якими вони перемагали на міських та обласних конкурсах, виступали на шкільних та міських святах.

Після офіційної частини батькам запропонували поспілкуватися з учителями, дітьми у затишній атмосфері з чаєм та солодощами. Через швидкий темп нашого життя батькам не завжди вистачає часу для відвертих, щирих розмов з дітьми, особливо підлітками.

Обговорити проблеми спілкування між батьками та дітьми, висловити свої почуття один до одного допомогли легкі та веселі конкурси, які проводила класний керівник 11 класу Галина Жукова. Діти й батьки зізнавалися у любові один до одного, намагалися розуміти захоплення та хобі один одного, раділи від можливості бути однією командою.

Батьки активно обговорювали проблемні ситуації, які періодично виникають у будь-якій родині, де є підлітки, демонстрували ерудицію та обізнаність про позашкільне життя власної дитини, малювали шаржі, робили все можливе, щоб стати ближче один до одного.

Під час брейк-кави учасники смарт-вечірки ділилися емоціями та враженнями від проведеного заходу, який пройшов у дружній атмосфері.

Запам’ятати цю зустріч допомогли сумісні кумедні світлини. Це була перша спроба провести такі нестандартні батьківські збори, й вона пройшла «на ура!». Тож, сподіваємося, що такі теплі зустрічі стануть доброю традицією.

Місячник родинно-сімейного виховання у Бахмутській школі №10 був дуже насиченим та змістовним. Яскравою крапкою стала SMART-вечірка «З любов’ю у серці» для батьків старшокласників.Місячник родинно-сімейного виховання у Бахмутській школі №10 був дуже насиченим та змістовним. Яскравою крапкою стала SMART-вечірка «З любов’ю у серці» для батьків старшокласників.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально