Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 119 гостей.

Рекомендуємо

Різдво ходить рідним краєм!

Переглядів: 882
10.01.2018 - 12:58
Різдво ходить рідним краєм!

Напередодні свята до дитячого садочка №6 «Барвінок» м.Бахмута завітали колядники на розвагу «Різдвяна зірка».

Свято Різдва - найкрасивіше зимове свято. Воно приходить до людей морозної ночі в годину опівнічної храмової служби в сяйві свічок і гучному співі хору. Земля та Небо славлять Різдво. На землі запановує мир, а серця сповнюються доброю волею.

Вихованці мали можливість ближче ознайомитися з традиціями та звичаями українського народу, які пов’язані зі святкуванням Різдва.

Малят гостинно зустрічали господар з господинею. Діти, як у сиву давнину співали колядки, прославляючи народження Господа, водили Козу, грали в народні ігри.

Чудовий настрій вирував під час усього дійства, звучали щирі слова-побажання здоров’я, миру, злагоди. Свято нікого не залишило байдужими, а подарувало позитивні емоції, віру в добро та Божу ласку.

Напередодні свята Різдва до дитячого садочка №6 «Барвінок» м.Бахмута завітали колядники на розвагу «Різдвяна зірка».Напередодні свята Різдва до дитячого садочка №6 «Барвінок» м.Бахмута завітали колядники на розвагу «Різдвяна зірка».Напередодні свята Різдва до дитячого садочка №6 «Барвінок» м.Бахмута завітали колядники на розвагу «Різдвяна зірка».Напередодні свята Різдва до дитячого садочка №6 «Барвінок» м.Бахмута завітали колядники на розвагу «Різдвяна зірка».Напередодні свята Різдва до дитячого садочка №6 «Барвінок» м.Бахмута завітали колядники на розвагу «Різдвяна зірка».

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально