Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 39 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Громадське слухання

Переглядів: 1857
08.12.2016 - 14:47
Громадське слухання

07 грудня 2016 року о 16.00 у конференц-залі стадіону  «Металург» (1-й поверх) відбулося громадське слухання з питання прийняття проекту «Комплексної програми розвитку фізичної культури та  сорту на території міста Бахмуту на 2017-2021 роки».

На громадське слухання  були присутні представники фізкультурно-спортивної громадськості міста Бахмут понад 86 осіб: тренерсько-викладацький состав КДЮСШ № 1, № 2, учителя ЗОШ №№ 1, 2, 5, 7, 9, 10, 11, 18, 24, «Сузір’я», керівники спортивно-оздоровчих клубів «Дебют», «Олімп», «Кріпиш», «Кадокан», «Юпітер», «Мангуст», викладачі фізичної культури вищих навчальних закладів АІТ, АКТІ, АМУ, АПУ, АЦПТО, директор стадіону «Металург» та  громадські організації в сфері фізичної культури та спорту.

В ході громадського слухання з даного питання начальник Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради Лис Віктор Мілентійович доповів представникам фізкультурно-спортивної громадськості міста Бахмута  розділи Програми з фізичного виховання, фізкультурно-оздоровчого та спортивно-масової роботі  в навчальних закладах, соціально не захищених слоїв населення, за місцем проживання, у місцях масового відпочинку населення, виробничій та соціально-побутовій сферах, інвалідів та людей похилого віку, розвиток олімпійського, паралімпійського, дефлімпійського, неолімпійського спорту  та показники, заходи джерела фінансування програми.

 З метою визначення стратегічних напрямків розвитку сфери фізичної культури і спорту на території м. Бахмута на 2017-2021 роки  доручили головному спеціалісту Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради Радіоновій Н.С. підготувати належні документи для подачі  проекту Комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту на території м. Бахмута на 2017-2021 роки  на сесію Бахмутської міської ради у грудні 2016 року (Комплексна програма - додається).

07 грудня 2016 року о 16.00 у конференц-залі стадіону  «Металург» (1-й поверх) відбулося громадське слухання з питання прийняття проекту «Комплексної програми розвитку фізичної культури та  сорту на території міста Бахмуту на 2017-2021 роки».

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально