Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 76 гостей.

 Краеведческий музей г. Артемовск

Ось і в минулому навчання у Коледжі...

Переглядів: 2121
30.06.2015 - 13:44
Ось і в минулому навчання у Коледжі...

Для випускників Артемівського коледжу транспортної інфраструктури ДЕНЬ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ  звичайно є традиційними, адже випускні вечори  проводяться щорічно і завжди залишають у пам’яті  кожного приємні враження  і спогади про все,  що було протягом навчання і особливо цей день, коли тримаєш у руках плоди своєї праці – диплом випускника. 

Щасливчики Церемонії відрізняються від інших студентів відмінним навчанням, активною громадською позицією, участю у  науково-практичних  конференціях.

Випускники висловили   вдячність всьому  педагогічному колективу, адміністрації  за їхню працю, мудрість і турботу вкладену в кожного студента.   Звернулися також і до майбутніх  випускників - молодших  товаришів, які продовжують своє навчання у Коледжі, з побажаннями  старанно навчатися і бути активними у студентському житті , зберігати та примножувати кращі традиції   цього навчального закладу .

Настанови та поради від гостей і батьків створили теплу і щиру атмосферу одночасного жалкування про залишення рідних навчальних стін та радості про відкриття нової сторінки у своєму житті.


Пошук

Актуально