Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 76 гостей.

Школа мистецтв м.Артемівська

До уваги суб’єктів господарювання сфери торгівлі та послуг! Дотримуйтесь санітарно-гігієнічних правил!

Переглядів: 1426
03.04.2020 - 15:40

Виконком Бахмутської міської ради в черговий раз нагадує що всі громадяни зобов’язані піклуватися про своє здоров’я , здоров’я своїх дітей  та не шкодити здоров’ю інших громадян.

В теперішній час, як ніколи, всі повинні дотримуватися  санітарних правил та проводити протиепідемічні заходи .

Не допускайте до роботи осіб, які мають ознаки захворювань на ГРВІ.

Проводьте  вологе прибирання  торгових залів , торгових місць з використанням миючих та дезінфекційних засобів не рідше, ніж  кожні 3 години.

Особливо відповідально ставтесь до миття та дезінфекції найбільш забруднених поверхонь предметів ( ручки вхідних дверей, вхідні двері, ручки обладнань).

Використовуйте засоби індивідуального захисту, дотримуйтесь  режиму роботи з розрахунку один відвідувач на 10 кв. м площі торговельного  залу за умови дотримання дистанції  не менш як 1,5 метра із встановленням спеціальних позначок.

В місті створена робоча група у складі представників Бахмутського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Донецькій області , Бахмутського відділу поліції ГУНП в Донецькій області, відділу торгівлі  Бахмутської міської ради  для щоденного проведення перевірок виконання суб’єктами господарювання  заходів щодо недопущення розповсюдження інфекції.  

Нагадуємо, що відповідно Закону України від 17.03.2020  № 530 порушення правил щодо карантину людей, санітарно - гігієнічних , санітарно – протиепі -демічних правил і норм тягне за собою накладення штрафу від 17000 до 34000 тисяч грн.