Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 54 гостя.

Проведення змагання санітарних дружин та санітарних постів об'єктів господарської діяльності, розташованих на території Артемівської міської ради 31 травня 2013 року

Переглядів: 4844
04.06.2013 - 12:40
Проведення змагання санітарних дружин та санітарних постів об'єктів господарської діяльності, розташованих на території Артемівської міської ради 31 травня 2013 року

Згідно розпорядження міського голови – начальника цивільного захисту м. Артемівська від  18.03. 2013 за  № 42рр “Про змагання санітарних дружин та санітарних постів об'єктів господарської діяльності, розташованих на території Артемівської міської ради ” 31 травня 2013 року  на території колишнього військового містечка були проведені змагання санітарних дружин та санітарних постів об'єктів господарської діяльності, організацій та закладів, розташованих на території Артемівської міської ради.

В змаганнях приймали участь команди 10 об’єктів господарської діяльності. організацій та закладів, розташованих на території Артемівської міської ради, 3 санітарні дружини та 7 санітарних постів.

Згідно Положення «Про проведення змагань санітарних дружин та санітарних постів об’єктів господарської діяльності розташованих на території Артемівської міської ради»,  змагання проходились в п’ять  етапів.

По загальним підсумкам змагань серед санітарних дружин:

 • Перше місце  санітарна дружина ДП «Артемсіль»
 • ІІ місце зайняла санітарна дружина ПрАТ «АМЗ «ВІСТЕК»
 • ІІІ місце зайняла санітарна дружина ПАТ «Часовоярський вогнетривкий комбінат»

серед санітарних постів:

 • І місце-санітарний пост ВАТ «Артемівське управління по газопостачанню і газифікації».
 • ІІ місце санітарний пост ТОВ «Артемівський електротехнічний завод»
 • ІІІ місце санітарний пост Прат «Артемівськ Вайнері»

Всі команди показали добрі практичні навики, готовність до дій в складних умовах, наданні першої медичної допомоги. Команди переможці були нагороджені перехідними кубками та грамотами. За друге місце – нагороджені перехідними вимпелами та грамотами. Команди зайнявши третє місце нагороджені солодкими призами та грамотами. Також були відзначені грамотами та подяками кращі командири санітарних дружин та постів. керівники – спеціалісти цивільного захисту об’єктів господарської діяльності, організацій та закладів, що відзначилися під час проведення змагань. взагалі було вручено 25 грамот та подяк.

31 травня 2013 року були проведені змагання санітарних дружин та санітарних постів об'єктів господарської діяльності, організацій та закладів, розташованих на території Артемівської міської ради.31 травня 2013 року були проведені змагання санітарних дружин та санітарних постів об'єктів господарської діяльності, організацій та закладів, розташованих на території Артемівської міської ради.31 травня 2013 року були проведені змагання санітарних дружин та санітарних постів об'єктів господарської діяльності, організацій та закладів, розташованих на території Артемівської міської ради.31 травня 2013 року були проведені змагання санітарних дружин та санітарних постів об'єктів господарської діяльності, організацій та закладів, розташованих на території Артемівської міської ради.31 травня 2013 року були проведені змагання санітарних дружин та санітарних постів об'єктів господарської діяльності, організацій та закладів, розташованих на території Артемівської міської ради.31 травня 2013 року були проведені змагання санітарних дружин та санітарних постів об'єктів господарської діяльності, організацій та закладів, розташованих на території Артемівської міської ради.31 травня 2013 року були проведені змагання санітарних дружин та санітарних постів об'єктів господарської діяльності, організацій та закладів, розташованих на території Артемівської міської ради.31 травня 2013 року були проведені змагання санітарних дружин та санітарних постів об'єктів господарської діяльності, організацій та закладів, розташованих на території Артемівської міської ради.31 травня 2013 року були проведені змагання санітарних дружин та санітарних постів об'єктів господарської діяльності, організацій та закладів, розташованих на території Артемівської міської ради.31 травня 2013 року були проведені змагання санітарних дружин та санітарних постів об'єктів господарської діяльності, організацій та закладів, розташованих на території Артемівської міської ради.31 травня 2013 року були проведені змагання санітарних дружин та санітарних постів об'єктів господарської діяльності, організацій та закладів, розташованих на території Артемівської міської ради.31 травня 2013 року були проведені змагання санітарних дружин та санітарних постів об'єктів господарської діяльності, організацій та закладів, розташованих на території Артемівської міської ради.31 травня 2013 року були проведені змагання санітарних дружин та санітарних постів об'єктів господарської діяльності, організацій та закладів, розташованих на території Артемівської міської ради.31 травня 2013 року були проведені змагання санітарних дружин та санітарних постів об'єктів господарської діяльності, організацій та закладів, розташованих на території Артемівської міської ради.31 травня 2013 року були проведені змагання санітарних дружин та санітарних постів об'єктів господарської діяльності, організацій та закладів, розташованих на території Артемівської міської ради.

Пошук

Актуально