Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 1 користувач та 70 гостей.

 Краеведческий музей г. Артемовск

Інформація щодо порядку пайової участі у розвитку інфраструктури м.Артемівська

Переглядів: 3071

Замовник, який має намір щодо забудови земельної ділянки у м. Артемівську, здійснення реконструкції, капітального ремонту, зобов’язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста (далі – пайова участь).

Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Артемівська (далі – Порядок) затверджено рішенням Артемівської міської ради від 28.12.2011 №6/16-272. З повним текстом Порядку можна ознайомитись на офіційному  сайті Артемівської міської ради  (http://artemrada.gov.ua/documents/artemovsk/16/20111228-№616-272).

Пайова участь у розвитку інфраструктури м. Артемівська полягає у перерахуванні замовником до міського бюджету коштів у розмірах та у строках, встановлені  Порядком. Ці кошти використовуються виключно для створення і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста. Кошти пайової участі перераховуються замовником на підставі Договору про пайову участь у розвитку інфраструктури м. Артемівська, який укладається між Управлінням муніципального розвитку Артемівської міської ради та замовником.

До пайової участі у розвитку інфраструктури м. Артемівська не залучаються замовники у разі будівництва:

 • об'єктів  будь-якого  призначення  на замовлення державних органів або органів місцевого  самоврядування  за  рахунок  коштів державного або місцевого бюджетів;
 • будівель навчальних закладів,  закладів культури, фізичної культури і спорту, медичного і оздоровчого призначення;
 • будинків  житлового  фонду  соціального   призначення   та доступного житла;
 • індивідуальних   (садибних)  житлових  будинків,  садових, дачних  будинків  загальною  площею  до  300  квадратних   метрів, господарських   споруд,   розташованих  на  відповідних  земельних ділянках;
 • об'єктів комплексної забудови територій,  що  здійснюється за результатами інвестиційних конкурсів або аукціонів;
 • об'єктів будівництва за умови спорудження на цій земельній ділянці об'єктів соціальної інфраструктури;
 • об'єктів,  що споруджуються замість тих, що пошкоджені або зруйновані   внаслідок   надзвичайних  ситуацій  техногенного  або природного характеру;
 • об'єктів,  передбачених   Державною   цільовою   програмою підготовки  та  проведення  в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, за рахунок коштів інвесторів;
 • об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури, об’єктів енергетики,  зв’язку  та  дорожнього  господарства  (крім об’єктів дорожнього сервісу);
 • об’єктів  у  межах  індустріальних  парків на замовлення ініціаторів  створення  індустріальних  парків,  керуючих компаній індустріальних парків, учасників індустріальних парків.

Заява про укладення Договору про пайову участь у розвитку інфраструктури м.Артемівська подається до Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради.

До заяви додаються:

 • копія дозволу на виконання будівельних робіт або декларації про початок виконання будівельних робіт;
 • зведений кошторисний розрахунок вартості будівництва об'єкта містобудування, визначеної згідно з державними будівельними нормами (за наявності), та техніко-економічні показники.

Додатково до Заяви також додаються:

а)   для юридичних осіб:

 • комплект копій установчих документів, засвідчених печаткою та підписом уповноваженого представника замовника;
 • виписку з ЄДР про реєстрацію юридичної особи;
 • довідку з зазначенням реквізитів юридичної особи, найменування посади та П.І.Б. особи, яка відповідно до статуту чи іншого документу має право на укладення договорів від імені цієї юридичної особи;
 • копію довіреності про надання уповноваженій особі замовника повноважень на підписання договорів, засвідчену печаткою та підписом уповноваженого представника замовника (якщо уповноважена особа діє не на підставі Статуту замовника);

б)   для фізичних осіб:

 • засвідчені підписом фізичної особи копії паспорта та довідки про присвоєння ІПН (за наявності);

в)   для фізичних осіб — підприємців:

 • виписку з Єдиного державного реєстру про реєстрацію фізичної особи - підприємця;
 • довідку із зазначенням місця знаходження та реквізитів фізичної особи - підприємця, засвідчену підписом та печаткою (за наявності) такої осо­би;
 • копію свідоцтва про реєстрацію фізичної особи - підприємця як платника податків.

Договір про пайову участь у розвитку інфраструктури м. Артемівська укладається між замовником та Управлінням муніципального розвитку Артемівської міської ради  не  пізніше  15-ти  робочих  днів з дня  реєстрації  Заяви в Управлінні муніципального розвитку Артемівської міської ради, але до введення в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта будівництва.

Розмір пайової участі у розвитку інфраструктури міста Артемівська визначається Комісією зі встановлення розміру пайової участі у розвитку інфраструктури м. Артемівська (далі – Комісія), не пізніше 10-ти робочих днів з дня реєстрації Управлінням муніципального розвитку Артемівської міської ради заяви Замовника про укладення Договору.

Розмір пайової участі у розвитку інфраструктури м. Артемівська з урахуванням інших передбачених законом відрахувань встановлюється на рівні:

а)      10 % загальної кошторисної вартості будівництва об'єкта - для нежитлових будівель та споруд;

б)      4 % загальної кошторисної вартості будівництва об'єкта - для житлових будинків.

 

Розмір пайової участі у розвитку інфраструктури м. Артемівська визначається за формулою:

ПУ = (ЗКВБ - Вз - Вбм - Вім) х 10% (4%), де

ПУ – пайова участь;

ЗКВБ – загальна кошторисна вартість будівництва;

Вз - витрати, пов'язані з придбанням та виділенням земельної ділянки;

Вбм - витрати, пов'язані із звільненням будівельного майданчика від будівель, споруд та інженерних мереж;

Вім - витрати на влаштування внутрішніх та позамайданчикових інженерних мереж і споруд та транспортних комуніка­цій;

10 або 4 % - відсоток вартості будівництва.

 

Кошти пайової участі у розвитку інфраструктури м. Артемівська сплачуються в грошовій формі єдиним платежем. Замовники - суб'єкти господарської діяльності, що здійснюють житлове будівництво, мають право на відстрочення сплати пайових внесків на розвиток інфраструктури м. Артемівська, для чого повинні звернутися до Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради з відповідною письмовою заявою.

Граничний строк сплати коштів пайової участі  для об’єктів, введення в експлуатацію яких буде здійснюватись з 1 січня  2013  року, кошти пайової  участі  сплачуються  до прийняття   об’єкта будівництва  в  експлуатацію.

Кошти, отримані як пайова участь у розвитку інфраструктури м. Артемівська,  використовуються виключно на створення і  розвиток  інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Артемівська.

Рішення щодо розподілу та цільового використання коштів, отриманих від замовників будівництва як пайова участь у розвитку інфраструктури м.Артемівська, приймає Артемівська міська рада.

У разі невиконання замовником умов Договору, Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради здійснює необхідну претензійно-позовну роботу.

Спори, пов'язані з пайовою участю замовника у розвитку інфраструктури м. Артемівська, вирішуються шляхом переговорів між Сторонами, а в разі не можливості вирішити їх шляхом переговорів, вони вирішується у порядку, встановленому чинним законодавством України.

З повним текстом Порядку можна ознайомитись на офіційному  сайті Артемівської міської ради  (http://artemrada.gov.ua/documents/artemovsk/16/20111228-№616-272).