Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 53 гостя.

Рекомендуємо

Вічне слово Кобзаря!

Переглядів: 2705
17.03.2015 - 09:30
Вічне слово Кобзаря!

Традиційно, у березневі дні відзначається День народження українського поета Т.Г.Шевченка. 13 березня за ініціативою відділу освіти Артемівської міської ради у міському Центрі дітей та юнацтва відбувся міський конкурс «Кобзареве слово – вічне».

Незаперечним є той факт, що кожне покоління українців читає твори Кобзаря по-своєму, пробує осмислити його творчу спадщину по-новому. У заході взяли участь школярі різних вікових категорій загальноосвітніх навчальних закладів №№1,2,4,5,7,10,11,12,14,15,18. Вони творчо підійшли до вибору творів, проникливо, чуттєво і захоплююче декламували вірші, намагалися передати життєтворчість ідей Великого Кобзаря.

У результаті наполегливої праці та старань місця розподілились наступним чином:

середня вікова категорія:

І місце – Поліна Єсіна (ЗОШ №12);

ІІ місце – Карина Шепетчук (ЗОШ №5) та творча група ЗОШ №10;

ІІІ місце – Поліна Проніна (ЗОШ №24) та Микола Жук (НВК №11);

старша вікова категорія:

І місце – Олександра Овсянникова (ЗОШ №5);

ІІ місце – творча група «Водограй» (ЗОШ №15) та Тетяна Коротенко (ЗОШ №10);

ІІІ місце – Артем Грахно (ЗОШ №5), Ярослав Шанька (ЗОШ №24) та Ксенія Капустіна (ЗОШ №12).

Переможці та лауреати конкурсу нагороджені грамотами міського Центру дітей та юнацтва.

Цей захід показав, що поетичне слово Шевченка є для молоді предметом гордості за власну культуру, власний народ, потужним джерелом творчого натхнення, духовного розвитку.

Традиційно, у березневі дні відзначається День народження українського поета Т.Г.Шевченка. 13 березня за ініціативою відділу освіти Артемівської міської ради у міському Центрі дітей та юнацтва відбувся міський конкурс «Кобзареве слово – вічне».Традиційно, у березневі дні відзначається День народження українського поета Т.Г.Шевченка. 13 березня за ініціативою відділу освіти Артемівської міської ради у міському Центрі дітей та юнацтва відбувся міський конкурс «Кобзареве слово – вічне».Традиційно, у березневі дні відзначається День народження українського поета Т.Г.Шевченка. 13 березня за ініціативою відділу освіти Артемівської міської ради у міському Центрі дітей та юнацтва відбувся міський конкурс «Кобзареве слово – вічне».iТрадиційно, у березневі дні відзначається День народження українського поета Т.Г.Шевченка. 13 березня за ініціативою відділу освіти Артемівської міської ради у міському Центрі дітей та юнацтва відбувся міський конкурс «Кобзареве слово – вічне».

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально