Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 46 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Конкурс агітбригад «Твоє здоров’я – у твоїх руках» пройшов у Артемівську

Переглядів: 3952
02.12.2013 - 08:43
Конкурс агітбригад «Твоє здоров’я – у твоїх руках»  пройшов у Артемівську

Молодь має право бути здоровою! Молодь хоче бути здоровою! Молодь вміє бути здоровою! В наш час ці слова набувають особливого значення. Адже молодь – майбутнє нашої країни, і вона потрібна нашій нації здоровою.

З метою популяризації і пропаганди серед учнівської молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» 28 листопада 2013 року у міському Центрі дітей та юнацтва за підтримки відділу освіти Артемівської міської ради пройшов міський конкурс агітбригад «Твоє здоров’я – у твоїх руках», в якому взяли участь близько 150 учнів шкіл міст Артемівська, Часова Яра та Соледара.

Виступи агітбригад розкривали проблеми негативного впливу шкідливих звичок на молодий організм та приводили вагомі аргументи щодо вибору здорового способу життя, а тому викликали підтримку глядачів.

Слід відзначити командний дух учнів, що об’єднував їх протягом виступу, вміння підтримати партнера, адже  від кожного учасника агітбригади залежав результат.

Кращими на конкурсі стали агітбригади ЗОШ № 2 - І місце, ЗОШ № 5 та ЗОШ № 10 - ІІ місце, НВК № 11 та ЗОШ № 15 - ІІІ місце.

Конкурс агітбригад підтвердив прагнення нашої молоді до здорового способу життя, усвідомлення нею цінності здоров’я та вміння зробити правильний вибір.

28 листопада 2013 року у міському Центрі дітей та юнацтва пройшов міський конкурс агітбригад «Твоє здоров’я – у твоїх руках», в якому взяли участь близько 150 учнів шкіл міст Артемівська, Часова Яра та Соледара. 28 листопада 2013 року у міському Центрі дітей та юнацтва пройшов міський конкурс агітбригад «Твоє здоров’я – у твоїх руках», в якому взяли участь близько 150 учнів шкіл міст Артемівська, Часова Яра та Соледара.

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально