Зараз на сайті 0 користувачів та 99 гостей.

ExportUA

Чемпіони Бахмута з баскетболу

Переглядів: 1195
23.01.2020 - 14:12

У місті Бахмут з 20 по 22  січня пройшов  міський  турнір з  баскетболу  серед  юнаків 7-9 класів загальноосвітніх шкіл 1-2 ступенів, який був присвячений Дню Соборності України та традиційно проводився центром «Спорт для всіх» Бахмутської міської ради в рамках міської спартакіади.

Змагання гостинно приймала загальноосвітня школа № 2  Юнаки  ЗОШ № 1, 2, 3, 9 боролися за звання найсильнішої шкільної баскетбольної команди.  Турнір вийшов видовищним та запальним. У запеклій боротьбі перемогу здобули юнаки ЗОШ № 9, другими стали юні баскетболісти ЗОШ № 2, третє місце посіли школярі з ЗОШ №1.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубком та грамотами Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.

Вітаємо команди переможців і призерів та учителів, підготувавших чемпіонів, бажаємо усім перемог!

У місті Бахмут з 20 по 22  січня пройшов  міський  турнір з  баскетболу  серед  юнаків 7-9 класів загальноосвітніх шкіл 1-2 ступенівimg-У місті Бахмут з 20 по 22  січня пройшов  міський  турнір з  баскетболу  серед  юнаків 7-9 класів загальноосвітніх шкіл 1-2 ступенів-vУ місті Бахмут з 20 по 22  січня пройшов  міський  турнір з  баскетболу  серед  юнаків 7-9 класів загальноосвітніх шкіл 1-2 ступенівУ місті Бахмут з 20 по 22  січня пройшов  міський  турнір з  баскетболу  серед  юнаків 7-9 класів загальноосвітніх шкіл 1-2 ступенів