Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 64 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Чемпіони Бахмута з баскетболу

Переглядів: 93
23.01.2020 - 14:12
Чемпіони Бахмута з баскетболу

У місті Бахмут з 20 по 22  січня пройшов  міський  турнір з  баскетболу  серед  юнаків 7-9 класів загальноосвітніх шкіл 1-2 ступенів, який був присвячений Дню Соборності України та традиційно проводився центром «Спорт для всіх» Бахмутської міської ради в рамках міської спартакіади.

Змагання гостинно приймала загальноосвітня школа № 2  Юнаки  ЗОШ № 1, 2, 3, 9 боролися за звання найсильнішої шкільної баскетбольної команди.  Турнір вийшов видовищним та запальним. У запеклій боротьбі перемогу здобули юнаки ЗОШ № 9, другими стали юні баскетболісти ЗОШ № 2, третє місце посіли школярі з ЗОШ №1.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубком та грамотами Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.  

Вітаємо команди переможців і призерів та учителів, підготувавших чемпіонів, бажаємо усім перемог!

У місті Бахмут з 20 по 22 січня пройшов міський турнір з баскетболу серед юнаків 7-9 класів загальноосвітніх шкіл 1-2 ступенівimg-У місті Бахмут з 20 по 22 січня пройшов міський турнір з баскетболу серед юнаків 7-9 класів загальноосвітніх шкіл 1-2 ступенів-vУ місті Бахмут з 20 по 22 січня пройшов міський турнір з баскетболу серед юнаків 7-9 класів загальноосвітніх шкіл 1-2 ступенівУ місті Бахмут з 20 по 22 січня пройшов міський турнір з баскетболу серед юнаків 7-9 класів загальноосвітніх шкіл 1-2 ступенів

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально