Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 72 гостя.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Проект «Донбас – це Україна». 4-й урок «Дім, де живе історія»

Переглядів: 357
15.11.2019 - 15:17
Проект «Донбас – це Україна». 4-й урок «Дім, де живе історія»

   У м. Бахмуті завершено культурно-просвітницький захід    «Донбас – це Україна», який започатковано державним архівом Донецької області за участю архівних установ області  для учнів 7-11 класів.

Мета проекту

 • патріотичне виховання молоді,
 • формування національної свідомості, поваги до культурного та історичного  минулого Донеччини, України;
 • залучення дітей до вивчення історії.

У проекті задіяні школи міста Бахмута, архівний відділ Бахмутської міської ради, Артемівський краєзнавчий музей, бібліотеки міста. 

4-й етап проекту "Дім, де живе історія"  було проведено в приміщенні архівного відділу Бахмутської міської ради 18.10.2019

У м. Бахмуті завершено культурно-просвітницький захід  «Донбас – це Україна», який започатковано державним архівом Донецької області за участю архівних установ області для учнів 7-11 класів.У м. Бахмуті завершено культурно-просвітницький захід  «Донбас – це Україна», який започатковано державним архівом Донецької області за участю архівних установ області для учнів 7-11 класів.У м. Бахмуті завершено культурно-просвітницький захід  «Донбас – це Україна», який започатковано державним архівом Донецької області за участю архівних установ області для учнів 7-11 класів.У м. Бахмуті завершено культурно-просвітницький захід  «Донбас – це Україна», який започатковано державним архівом Донецької області за участю архівних установ області для учнів 7-11 класів.У м. Бахмуті завершено культурно-просвітницький захід  «Донбас – це Україна», який започатковано державним архівом Донецької області за участю архівних установ області для учнів 7-11 класів.У м. Бахмуті завершено культурно-просвітницький захід  «Донбас – це Україна», який започатковано державним архівом Донецької області за участю архівних установ області для учнів 7-11 класів.У м. Бахмуті завершено культурно-просвітницький захід  «Донбас – це Україна», який започатковано державним архівом Донецької області за участю архівних установ області для учнів 7-11 класів.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально