Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 54 гостя.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Проект «Донбас – це Україна». 4-й урок «Дім, де живе історія»

Переглядів: 187
15.11.2019 - 15:17
Проект «Донбас – це Україна». 4-й урок «Дім, де живе історія»

   У м. Бахмуті завершено культурно-просвітницький захід    «Донбас – це Україна», який започатковано державним архівом Донецької області за участю архівних установ області  для учнів 7-11 класів.

Мета проекту

 • патріотичне виховання молоді,
 • формування національної свідомості, поваги до культурного та історичного  минулого Донеччини, України;
 • залучення дітей до вивчення історії.

У проекті задіяні школи міста Бахмута, архівний відділ Бахмутської міської ради, Артемівський краєзнавчий музей, бібліотеки міста. 

4-й етап проекту "Дім, де живе історія"  було проведено в приміщенні архівного відділу Бахмутської міської ради 18.10.2019

У м. Бахмуті завершено культурно-просвітницький захід  «Донбас – це Україна», який започатковано державним архівом Донецької області за участю архівних установ області для учнів 7-11 класів.У м. Бахмуті завершено культурно-просвітницький захід  «Донбас – це Україна», який започатковано державним архівом Донецької області за участю архівних установ області для учнів 7-11 класів.У м. Бахмуті завершено культурно-просвітницький захід  «Донбас – це Україна», який започатковано державним архівом Донецької області за участю архівних установ області для учнів 7-11 класів.У м. Бахмуті завершено культурно-просвітницький захід  «Донбас – це Україна», який започатковано державним архівом Донецької області за участю архівних установ області для учнів 7-11 класів.У м. Бахмуті завершено культурно-просвітницький захід  «Донбас – це Україна», який започатковано державним архівом Донецької області за участю архівних установ області для учнів 7-11 класів.У м. Бахмуті завершено культурно-просвітницький захід  «Донбас – це Україна», який започатковано державним архівом Донецької області за участю архівних установ області для учнів 7-11 класів.У м. Бахмуті завершено культурно-просвітницький захід  «Донбас – це Україна», який започатковано державним архівом Донецької області за участю архівних установ області для учнів 7-11 класів.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально