Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 63 гостя.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Літо у дитячій бібліотеці

Переглядів: 502
10.06.2019 - 14:44
Літо у дитячій бібліотеці

Літні канікули – час для відпочинку, чому б не провести ці дні і весело і змістовно. Міська бібліотека для дітей підготувала для своїх читачів тематичну програму, кожен день якої насичений розвагами, новими враженнями і позитивом.

День безпеки, день майстрів, екологічний день, день театру -  вихованці таборів із шкіл №1, 5, 11, БЦТТДЮ отримали яскраві емоції від цих корисних і пізнавальних заходів. Діти залюбки відгадували вікторини і головоломки, перевтілювалися в героїв казок, проявляли кмітливість у веселих літературних іграх, знайомилися з новими книгами і яскравими журналами. А для вихованців літнього табору Зайцівської школи був проведений майстер-клас «Квіткові фантазії», присвячений прийдешньому святу Трійці.

Літні канікули тривають, бібліотека підготувала ще багато цікавих заходів і несподіванок для читачів. Завітайте до нас – не пожалкуєте.

Літо у дитячій бібліотеціЛіто у дитячій бібліотеціЛіто у дитячій бібліотеціЛіто у дитячій бібліотеціЛіто у дитячій бібліотеці

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально