Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 76 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Що для малечі забава, то підліткам – досвід!

Переглядів: 1436
28.12.2015 - 11:28
Що для малечі забава, то підліткам – досвід!

Яскраво сяяли новорічні вогники, упереміш з музикою лунав дзвінкий дитячий сміх – це святкували Новий рік школярі початкової та середньої ланки Артемівської школи №18.

У ролі акторів-аніматорів виступили учні старших класів. Вони майже професійно підійшли до справи. Використовуючи новорічну атрибутику, старшокласники організували справжнє свято для молодших школярів. Діти грали у різноманітні веселі ігри, проводили цікаві конкурси, розгадували казкові кросворди, читали вірші, співали пісні, демонстрували власноруч зроблені презентації. У класах, де проходили заходи, було по-святковому гамірно. Діти змагались у спритності, кмітливості, малювали портрети Снігуроньки та писали листи Діду Морозу.

Перш ніж піти до малечі, хлопці та дівчата з 11 та 10 класів ретельно дослідили історію виникнення Нового року й особливості його святкування в різних країнах, вивчили правила проведення розважальних заходів для дітей та отримали багато корисної інформації щодо зимових урочистостей. Тому можна з упевненістю сказати: що для малечі забава, то підліткам – досвід!

Використовуючи новорічну атрибутику, старшокласники Артемівської школи №18 організували справжнє свято для молодших школярів

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально