Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 21 гість.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Рішення сессії Артемівської міської ради від 27.07.2011 №6/9-167

Переглядів: 937
сессия : 

Про передачу коштів у 2012 році з міського бюджету м.Артемівська до бюджету Парасковіїської сільської ради Артемівського району на здійснення видатків, що врахову-ються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів

З метою забезпечення надання у 2012 році соціальних послуг з здобуття дошкільної освіти мешканцями м. Артемівська у дошкільному навчальному закладі ясла-садок «Тополька» Парасковіївської сільської ради Артемівського району , на підставі ст.ст.89,93 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 № 2456-VI із внесеними до нього змінами, керуючись ст.26 Закону України від 21.05.97 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, міська рада

Вирішила:

  1. Передати кошти у 2012 році з міського бюджету м.Артемівська до бюджету Парасковіївської сільської ради Артемівського району на здійснення видатків, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів у вигляді переданих міжбюджетних трансфертів в сумі 60,0 тис.грн.
  2. Затвердити текст Договору «Про передачу коштів у 2012 році з міського бюджету м. Артемівська до бюджету Парасковіїської сільської ради Артемівського району на здійснення видатків, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів» (додається).
  3. Доручити міському голові  Реві О.О. підписати Договір «Про передачу коштів у 2012 році з міського бюджету м. Артемівська до бюджету Парасковіїської сільської ради Артемівського району на здійснення видатків, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів».
  4. Організаційне виконання рішення покласти на фінансове управління Артемівської міської ради (Ткаченко), першого заступника міського голови  Сакали В.В.
  5. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на постійні комісії  Артемівської міської ради з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), з питань молодіжної політики, освіти, культури і спорту (Капленко), секретаря Артемівської міської ради Кіщенко С.І.

Міський голова                                                         О.О.РЕВА


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально