Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 56 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Обережно, грип птиці!

Переглядів: 178
08.02.2021 - 15:04
Обережно, грип птиці!

Повідомляємо, що з початку грудня 2020 року в Україні виявлено 10 випадків грипу птиці в Миколаївській (шість випадків), Київській (три випадки) та Херсонській (один випадок) областях, а також його значне поширення в країнах Європи, зокрема тих, що межують з Україною (Польща, Російська Федерація).

Грип птиці відноситься до транскордонних захворювань. Згідно з рекомендаціями Всесвітньої організації захисту тварин (МЕБ), крім раннього виявлення захворювання та вжиття заходів з його ліквідації, одним із основних заходів контролю, направленим на мінімізацію ризиків поширення збудників транскордонних захворювань птиці, в тому числі грипу, є дотримання у птахогосподарствах та особистих селянських господарствах вимог біобезпеки.

Вказані вимоги біобезпеки в Україні визначені Ветеринарно-санітарними правилами для птахівницьких господарств і вимогами до їх проектування (затверджені наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 3 липня 2001 р. № 53) та Ветеринарно-санітарними вимогами утримання птиці в особистих селянських господарствах (затверджені наказом Державного департаменту ветеринарної медицини Мінагрополітики України від 19 грудня 2006 р. № 100) та передбачають стандарти біобезпеки, яких повинні дотримуватись власники птиці, комплектації господарств птицею, з метою попередження занесення гостроінфекційних хвороб птиці.

Про всі випадки загибелі свійських або диких птахів, підозрі про захворювання на пташиний грип, виявлення продукції птахівництва без супровідних ветеринарних документів повідомляти Бахмутське районне управління Держпродспоживслужби негайно (телефон (0627)446967).

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально