Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 59 гостей.

Школа мистецтв м.Артемівська

У Бахмуті відзначили день працівників фізичної культури і спорту України та 70-річчя стадіону «Металург»

Переглядів: 532
12.09.2019 - 16:58
У Бахмуті відзначили день працівників фізичної культури і спорту України та 70-річчя стадіону «Металург»

12 вересня 2019 року в міському Центрі культури та дозвілля ім.Є.Мартинова відбувся урочистий захід з нагоди Дня фізичної культури і спорту. 

На початку свята секретар Бахмутської міської ради Світлана Кіщенко звернувшись до присутніх зазначила, що все більше жителів громади, серед яких чимало як молоді, так і людей похилого віку, долучаються до занять фізичною культурою. 

«Упевнена, що спорт буде завжди нашим надійним союзником, а найголовнішим рекордом стане здоров'я Бахмутчан»,- зазначила Світлана Кіщенко після чого привітала ветеранів спорту подяками управління з питань фізичної культури і спорту Бахмутського міської ради і грошовою премією «За внесок в розвиток фізичної культури і спорту». Також Світлана Кіщенко відзначила грамотами міської ради видатних спортсменів міста.

Також у рамках відзначення свята начальник Управління у справах фізкультури і спорту Донецької обласної державної адміністрації Володимир Мицик нагородив подяками обласної державної адміністрації переможців Європейських та світових змагань, а начальник Управління з питань  фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради Віктор Лис відзначив номінантів категорій «Кращий колектив фізкультури, вчитель та викладач 2018-2019 навчального року».

Наприкінці урочистої частини святковий концерт присутнім спортсменам подарували творчі колективи міста.

12 вересня 2019 року в міському Центрі культури та дозвілля ім.Є.Мартинова відбувся урочистий захід з нагоди Дня фізичної культури і спорту. 12 вересня 2019 року в міському Центрі культури та дозвілля ім.Є.Мартинова відбувся урочистий захід з нагоди Дня фізичної культури і спорту. 12 вересня 2019 року в міському Центрі культури та дозвілля ім.Є.Мартинова відбувся урочистий захід з нагоди Дня фізичної культури і спорту. 12 вересня 2019 року в міському Центрі культури та дозвілля ім.Є.Мартинова відбувся урочистий захід з нагоди Дня фізичної культури і спорту. 12 вересня 2019 року в міському Центрі культури та дозвілля ім.Є.Мартинова відбувся урочистий захід з нагоди Дня фізичної культури і спорту. 12 вересня 2019 року в міському Центрі культури та дозвілля ім.Є.Мартинова відбувся урочистий захід з нагоди Дня фізичної культури і спорту. 12 вересня 2019 року в міському Центрі культури та дозвілля ім.Є.Мартинова відбувся урочистий захід з нагоди Дня фізичної культури і спорту. 12 вересня 2019 року в міському Центрі культури та дозвілля ім.Є.Мартинова відбувся урочистий захід з нагоди Дня фізичної культури і спорту. 12 вересня 2019 року в міському Центрі культури та дозвілля ім.Є.Мартинова відбувся урочистий захід з нагоди Дня фізичної культури і спорту. 12 вересня 2019 року в міському Центрі культури та дозвілля ім.Є.Мартинова відбувся урочистий захід з нагоди Дня фізичної культури і спорту. 12 вересня 2019 року в міському Центрі культури та дозвілля ім.Є.Мартинова відбувся урочистий захід з нагоди Дня фізичної культури і спорту. 12 вересня 2019 року в міському Центрі культури та дозвілля ім.Є.Мартинова відбувся урочистий захід з нагоди Дня фізичної культури і спорту. 12 вересня 2019 року в міському Центрі культури та дозвілля ім.Є.Мартинова відбувся урочистий захід з нагоди Дня фізичної культури і спорту. 12 вересня 2019 року в міському Центрі культури та дозвілля ім.Є.Мартинова відбувся урочистий захід з нагоди Дня фізичної культури і спорту. 12 вересня 2019 року в міському Центрі культури та дозвілля ім.Є.Мартинова відбувся урочистий захід з нагоди Дня фізичної культури і спорту. 12 вересня 2019 року в міському Центрі культури та дозвілля ім.Є.Мартинова відбувся урочистий захід з нагоди Дня фізичної культури і спорту. 12 вересня 2019 року в міському Центрі культури та дозвілля ім.Є.Мартинова відбувся урочистий захід з нагоди Дня фізичної культури і спорту. 12 вересня 2019 року в міському Центрі культури та дозвілля ім.Є.Мартинова відбувся урочистий захід з нагоди Дня фізичної культури і спорту. 12 вересня 2019 року в міському Центрі культури та дозвілля ім.Є.Мартинова відбувся урочистий захід з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

Останні статті на сайті


Пошук

Актуально