Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 68 гостей.

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Бахмутський центр зайнятості проводить тренінги з бізнес-планування

Переглядів: 2019
19.09.2018 - 16:26

Бахмутським міським центром зайнятості проводиться системна робота у сприянні розвитку підприємницьких ініціатив. 19 вересня відбувся щотижневий тренінг з бізнес-планування, участь в якому взяли 2 підприємця та 9 безробітних осіб, зацікавлених у започаткуванні власної справи, серед яких один учасник АТО та одна особа з інвалідністю.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Бахмутського міського центру зайнятості Ірина Подорванова розповіла присутнім про сприяння служби зайнятості розвитку малого та середнього бізнесу та зауважила, що місія Центру розвитку підприємництва полягає в тому, щоб постійно розвивати і просувати підприємництво, заохочувати його розвиток, гнучкість і продуктивність на благо економіки регіону, формувати комфортне середовище для роботи підприємців.

Запрошена до участі у тренінгу завідувач сектору ведення державного реєстру фізичних осіб – платників податків Наталя Бережна зосередила увагу присутніх на актуальних питаннях щодо реєстрації підприємницької діяльності, системи оподаткування та порядку подання звітності до податкової інспекції. Підприємець-початківець Наталя Волковницька, діяльність якої пов’язана з вантажними перевезеннями, охоче поділилися із присутніми своїм досвідом щодо вибору напрямку діяльності та дала поради зацікавленим з питань практичної реалізації бізнес-ідеї.

У другій частині заходу представники Чеської недержавної гуманітарної організації «Людина в біді» провели тренінг «Психологічні аспекти формування бізнес-особистості». Психологи Інна Доля та Світлана Кошель запропонували учасникам тренінгу виконати вправи, спрямовані на формування навичок успішної людини, формування особистості як підприємця, вміння ставити та досягати мети. Для встановлення зворотнього зв’язку потенційні підприємці заповнили анкети  з питань теми тренінгу.

Наприкінці заходу кожний бажаючий мав змогу отримати індивідуальні консультації щодо питань оподаткування та оформлення найманих робітників, які компетентно надавала фахівець податкової служби.

Тренінги з бізнес-планування, на яких можна дізнатися про акутальні грантові програми підтримки приватного бізнесу, підвищити рівень обізнаності з питань започаткування та ведення підприємницької діяльності, проходять в Бахмутському міському центрі зайнятості кожну середу з 10-00 до 13-00.

19 вересня відбувся щотижневий тренінг з бізнес-планування, участь в якому взяли 2 підприємця та 9 безробітних осіб, зацікавлених у започаткуванні власної справи, серед яких один учасник АТО та одна особа з інвалідністю.19 вересня відбувся щотижневий тренінг з бізнес-планування, участь в якому взяли 2 підприємця та 9 безробітних осіб, зацікавлених у започаткуванні власної справи, серед яких один учасник АТО та одна особа з інвалідністю.