Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 1 користувач та 93 гостя.

Донецька обласна рада

Новини «Козацької фортеці»

Переглядів: 1474
08.06.2017 - 08:30

При Бахмутській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ступенів №1 функціонує дитячий табір з денним перебуванням «Козацька фортеця», де щодня на дітей чекають цікаві розважальні заходи, екскурсії.

Так, у вівторок 30.05.2017 діти відвідали міський басейн «Дельфін» та спортивний комплекс «Металург». За планом заходів пришкільного табору це був День спорту, і тому діти змогли у спортивному комплексі ознайомитися з основними видами спорту, взяти участь у різних естафетах. Цей день подарував малечі цілу низку яскравих емоцій та вражень.
31.05.2017 відпочиваючі відвідали різні майстер-класи (хореографія, образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво). У День фантазерів вдосталь пофантазували: і танцювали, і робили плакати з рваного кольорового паперу, і в ігровій формі творили незвичайні малюнки. Але незабутні враження залишилися після плавання на байдарках на Північному ставу. 
Про День щасливої дитини у членів пришкільного табору залишаться тільки приємні та солодкі спогади. Тому що після урочистої лінійки і конкурсу малюнків на асфальті «Сонце в долонях» діти відвідали міську святково-розважальну програму в МЦКД ім. Є. Мартинова. У залі панувала атмосфера добра та радості, лунали веселі пісні, танцювальні номери вражали технікою виконання та яскравістю костюмів. Наприкінці свята усі діти отримали солодкі подарунки від міського голови Олексія Реви. 
Не забули про інтернатівців і їхні шефи ПРАТ «ФІТОФАРМ», які теж подарували кожній дитині подарункові солодкі набори. А представники Артемівської місцевої прокуратури 1 червня привезли їм до святкового столу смачні торти. Ще 30 дітей з координатором дитячої громадської організації «Юні леді та джентльмени Бахмута» Вікторією відвідали в цей день канатний парк – розважалися на атракціонах, пригощалися різними смаколиками. 
Адміністрація школи-інтернату висловлює щиру подяку всім, хто проявив турботу про дітей пільгових категорій та залишив незабутні враження у дітей від свята.
У п’ятницю 02.06.2017 знову спортивні змагання між загонами. І не абиякі, а справжні «піратські». Тому інвентар обирався особливий, наприклад, мішені для стрілків і чудернацькі шорти – шаровари для естафет. В цей день дітям пощастило ще переглянути мультфільм в 3-Д форматі у міському розважальному центрі «Перемога».
Будемо сподіватися, що наступний тиждень буде не менш цікавим та захоплюючим.

Новини «Козацької фортеці»Новини «Козацької фортеці»Новини «Козацької фортеці»Новини «Козацької фортеці»Новини «Козацької фортеці»Новини «Козацької фортеці»