Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 47 гостей.

Верховна рада України

Решение сессии от 22.06.2011 № 6/8 - 149

Переглядів: 1202
сессия : 

 Про дачу згоди Артемівській центральній районній лікарні  на списання майна (основних засобів) комунальної власності  територіальної громади  м.Артемівська,  яке  знаходиться на її балансі

    Заслухавши інформацію головного лікаря Артемівської центральної районної лікарні Блєднова  В.П., щодо надання згоди Артемівській центральній районній лікарні на списання майна (основних засобів) комунальної власності територіальної громади м.Артемівська, яке знаходиться на її балансі, враховуючи експертний висновок від 06.05.2011, виконаний фізичною особою – підприємцем, суб’єктом оціночної діяльності Смолянком Р.В, керуючись ст. ст.26, 60 Закону України  від 21.05.97 № 280/97 – ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Порядком списання об’єктів держаної власності, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 №1314 із внесеними до нього змінами, Порядком організації списання майна (основних засобів) комунальної власності територіальної громади м. Артемівська, затвердженим рішенням Артемівської міської ради від 26.08.2009 № 5/47-949, Артемівська міська рада     

         

        ВИРІШИЛА :

 

      1.     Дати згоду Артемівській центральній районній лікарні на списання майна (основних засобів) комунальної власності територіальної громади             м. Артемівська автомобіля УАЗ 396294 АХШД, реєстраційний номер АН 4053СО, інвентарний номер 10510118, рік випуску 2007, первісною балансовою вартістю станом на 01.05.2011 – 71 610 грн 00 коп, знос станом на 01.05.2011 – 60 869 грн 00 коп, залишковою балансовою вартістю станом на 01.05.2011 – 10 741 грн 00 коп ,  яке знаходяться на її балансі.

 

2.       Артемівській центральній районній лікарні (Блєднов) в установленому порядку:

2.1.    Підготувати акт списання майна (основних засобів) комунальної власності територіальної громади м.Артемівська, визначеного у п.1 цього рішення,  та надати його в Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко).

2.2.      Оприбуткувати матеріали від розукомплектування  майна (основних засобів) комунальної власності територіальної громади м.Артемівська, визначеного у п.1 цього рішення, у відповідності із діючим законодавством, і надати в Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко) документи про його оприбуткування.

2.3.      Вжити заходи щодо  зняття  майна (основних засобів) комунальної власності територіальної громади м.Артемівська, визначеного у п.1 цього рішення, з обліку у відділенні РЕР м.Артемівська УДАІ ГУМВС України в Донецькій області у відповідності з діючим законодавством.

2.4.     Інформацію щодо використання коштів, отриманих в результаті списання майна, а також від його реалізації (шляхом здачі металолому), направити в Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко).

2.5.     Матеріали, які придатні для подальшого користування,  після їх розукомплектування при списанні, використовувати у подальшому технологічному процесі та роботі.

 

3.  Організаційне виконання рішення покласти на Артемівську центральну районну лікарню (Блєднов), Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко), заступника міського голови    Гончарова С.В.

 

4.   Контроль за  виконанням  рішення  покласти на постійні комісії Артемівської міської ради: з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), з питань комунальної власності, землі і приватизації (Василюк), секретаря Артемівської міської ради Кіщенко С.І.                             

 

 

 

 Міський голова                                              О.О.РЕВАПошук

Актуально