Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 71 гість.

Презедент України

Відзначення Дня Європи в закладах освіти Артемівської міської ради

Переглядів: 5914
21.05.2015 - 10:40

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 25.07.2014 №15691/28/1-13 до листа МЗС України від 15.07.2014 №311/13-800-1461 щодо відзначення Дня Європи в Україні у 2015 році в навчальних закладах Артемівської міської ради підготовлено та проведено ряд заходів.

У шкільних бібліотеках усіх навчальних закладів оформлено куточки, інформаційні виставки, тематичні експозиції, присвячені Дню Європи «Європейський вибір», «Шлях України до Євросоюзу», «Європа – наш спільний дім». Класними керівниками проведено виховні години «Ми та Європа», «З історії святкування Дня Європи»; години спілкування «Шлях України до Євросоюзу», «День Європи в Україні»; бесіди «Україна – Європейська держава», «Європейський союз і Україна. Вчителями історії та правознавства підготовлені уроки-диспути, інтегровані уроки «Європейський вибір України», «Україна – серце Європи» (ЗОШ №2, 5, 15), проведено конкурс творів-есе «Що ми знаємо про Європу» (ЗОШ №4). Під час уроків географії відбулися заочні Інтернет-подорожі країнами Європи «Віртуальна Європа», віртуальні екскурсії «Країнами Європи» (ЗОШ№1, 2, 4, 5, 9, 13,15, 24, НВК №11).

Учителі музики запросили учнів на музичні вечори «Музика не має кордонів», концерти європейської музики (ЗОШ №4, НВК №11, ЗОШ-інтернат №1). У загальноосвітніх школах №5, 10 було організовано євроквест «Знай про Європу більше!» та флешмоб «Танцюй, Європа!». В школах №4, 13 відбулися спортивні змагання «Спорт не знає кордонів», присвячені Дню Європи.

В усіх навчальних закладах серед учнів початкової ланки проведено конкурси-виставки малюнків «Світ Європи очима дітей», «Україна – держава європейська», «Малюємо Європу», серед учнів 5-9 класів - конкурс стіннівок «ЄС очима дітей», «Історія європейської інтеграції», організовано виставки фотоколажів «Ми подорожуємо Європою».

З метою виховання в учнів почуття гордості за свою країну і приналежності до великої сім'ї європейських народів відбулися тематичні лінійки «Європа – наш спільний дім», «День Європи – свято єдності, взаєморозуміння, толерантності та співпраці» (ЗОШ №4, 7, 10, 14), радіолінійка «День Європи в Україні» (ЗОШ №18).

З метою поширення обізнаності учнів з питань міжнародного співробітництва України з державами ЄС в навчальних закладах №4, 5, 7, 11, 18, школі-інтернаті №1, Артемівському міському центрі дітей та юнацтва відбулися брейн-ринги «Відкрий Європу»», «Європейський Союз: історія та сучасність»», «Україна-Європейська держава», вікторини «Традиції країн Євросоюзу», «Що ти знаєш про Європу», «Європейська культурна спадщина». Команда ЗОШ №5 «Ерудит» взяла участь у Всеукраїнському он-лайн брейн-рингу від представництва ЄС в Україні, учні загальноосвітньої школи №4 та НВК №11 стали учасниками Всеукраїнської он-лайн вікторини на тему Європи та ЄС.

З метою сприяння формуванню в учнів уявлення про міжнародні акти, що розкривають загальну стратегію України по відношенню до Євросоюзу, власної обґрунтованої позиції щодо вступу в ЄС в навчальних закладах відбулися шкільні дебати «Європейський вибір України» (ЗОШ №18), засідання круглих столів «Актуальні проблеми європейської інтеграції України», «Україна на шляху до Європи», «Українській молоді – європейські цінності», «Вікна у світ Європейської держави» (ЗОШ №5, 10, 15, 18, 24, НВК №11), літературно-історичні читання «Історичні зв’язки України з країнами Європи» (ЗОШ №2).

Вихованці Артемівського міського Центру дітей та юнацтва запросили всіх бажаючих на виставку творчих робіт «Європа у барвах».

Відзначення Дня Європи в закладах освіти Артемівської міської радиВідзначення Дня Європи в закладах освіти Артемівської міської радиВідзначення Дня Європи в закладах освіти Артемівської міської радиВідзначення Дня Європи в закладах освіти Артемівської міської радиВідзначення Дня Європи в закладах освіти Артемівської міської радиВідзначення Дня Європи в закладах освіти Артемівської міської радиВідзначення Дня Європи в закладах освіти Артемівської міської ради