Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 86 гостей.

Артемівське відділення Донецької ТПП

Інформація про результати роботи управління власної безпеки ГУ ДФС у Донецькій області за січень – квітень 2015 року

Переглядів: 3823
19.05.2015 - 10:08

Управління власної безпеки ГУ ДФС у Донецькій області надає інформацію про результати діяльності, а саме: співробітниками управління власної безпеки за січень – квітень 2015 року проведено 16 службових розслідувань та перевірок, за результатами яких 9 осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності; винесено 6 офіційних застережень про недопущення протиправної поведінки.

Серед працівників податкових і митних органів Донецької області проводилась попереджувально – профілактична робота, направлена на запобігання корупційних проявів у сфери службової діяльності. Так, за січень – квітень 2015 року проведено 299 профілактичних заходів (бесід, лекцій, виступів) в колективах.

Протягом січня – квітня 2015 року за результатами перевірки інформації, отриманої працівниками управління, 3 матеріали було спрямовано до прокуратури Донецької області для прийняття процесуального рішення. За результатами розгляду яких, було відкрито 2 кримінальних провадження за фактами вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст. 362, 367 КК України.

З метою недопущення призначення осіб, які не відповідають вимогам діючого законодавства та в подальшому можуть скомпрометувати діяльність ГУ ДФС у Донецькій області, проведено 560 перевірок кандидатів на посади державних службовців до органів відомства, 2-м кандидатам відмовлено в призначенні на посаду.