Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 351 гість.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Збережемо пам'ять про подвиг

Переглядів: 2109
13.05.2015 - 05:25
Збережемо пам'ять про подвиг

На залитому сонячним сяйвом подвір’ї кімнати школярів «Дружба» відбувся урок мужності «Безсмертний подвиг нашого народу», на який були запрошені діти війни, батьки та мешканці двора. Вихованці клубу ретельно підготувалися до свята: прикрасили майданчик кольоровими прапорцями, білими голубами, оформили стенд фотографій «Пам’ятаємо минуле заради майбутнього», стенд малюнків «До 70 річниці Перемоги над фашистськими загарбниками».

Перед вихованцями кімнати школярів виступила Віра Тимофіївна Зінченко, вона поділилася спогадами про своє дитинство у роки війни. За декілька хвилин перед очима пройшло все жахіття тих років.

Діти розповідали про своїх героїчних предків: наприклад, у Полозова Максима прадід був Герой Радянського Союзу, а у Коваленка Тимофія прадід воював з японцями, був нагороджений орденом за відвагу. Дівчата приготували цікаву «подорож від Бресту до Берліну», читали вірші про війну. Розповіді дітей були дуже зворушливі та схвильовані, адже не має жодної сім’ї, яку б обійшли події воєнних років.

Сьогодні і завжди молодь повинна берегти пам’ять про всіх, хто відстояв державу в тій страшній війні, берегти і шанувати пам’ять прадідів, стояти на варті миру.

На залитому сонячним сяйвом подвір’ї кімнати школярів «Дружба» відбувся урок мужності «Безсмертний подвиг нашого народу», на який були запрошені діти війни, батьки та мешканці двора.На залитому сонячним сяйвом подвір’ї кімнати школярів «Дружба» відбувся урок мужності «Безсмертний подвиг нашого народу», на який були запрошені діти війни, батьки та мешканці двора.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально