Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 46 гостей.

Артемівське відділення Донецької ТПП

Тиждень охорони праці в школах відділу освіти Артемівської міської ради

Переглядів: 3198
06.05.2015 - 13:36

Створення безпечних і нешкідливих умов праці та навчання в школі – важлива і необхідна складова роботи всіх учасників навчально-виховного процесу. У квітні в школах Артемівська, Соледара та Часів Яру проходили Тижні охорони праці, в рамках яких було проведено низку заходів.

Так, в Артемівській школі №12 відбулись години спілкування «Праця прикрашає людину», «Безпека людини – запорука успіху держави»; бесіди з повторення правил безпеки життєдіяльності; міні-тренінги «Шкідливі звички», «Як володіти собою»; екскурсії до пожежної частини; конкурси малюнків «Охорона праці очима дітей»; конкурс на кращу класну кімнату; перегляд відео сюжетів «Для чого потрібно дотримуватися охорони праці?»; практичні завдання з надання першої допомоги тощо. Учнями в класах були оновлені куточки охорони праці та життєдіяльності.

У Часовоярській школі №17 був проведений Єдиний урок з безпеки життєдіяльності та охорони праці. Учні 5-9 класів взяли участь у конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Комісією з охорони праці здійснено перевірку навчальних кабінетів на предмет дотримання правил техніки безпеки і санітарії в кабінетах, наявності куточків з техніки безпеки, журналів реєстрації інструктажів в кабінетах; проведено навчання з працівників школи, де розглядалися питання з організації робочого місця, санітарно-гігієнічних норм, пожежної безпеки, техногенної безпеки та інше. Працівники школи взяли участь у практичному семінарі «Загальні вимоги до охорони праці на робочому місці». Учитель біології Яценко Євгенія надала рекомендації педпрацівникам щодо надання долікарської допомоги постраждалому при різних видах ушкодження організму та продемонструвала практичні прийоми.

А учні 5-А класу Артемівської школи №5 відвідали пожежну частину. Протягом екскурсії приміщеннями пожежної частини учні оглядали спецтехніку, слухали розповідь про відважну роботу пожежних та все, що із нею пов’язано. Працівники пожежної частини не забули нагадати, як поводити себе при пожежах, чим можна гасити полум’я, а чим, навпаки, не треба. Наприкінці екскурсії організатори відповіли на всі питання, які цікавили учнів. Діти з задоволенням приміряли каски та сиділи в кабінах пожежних машин. Екскурсія залишила по собі багато гарних емоцій.

Головна мета педагогічних колективів – створити умови, щоб вся урочна та позаурочна діяльність учнів, учителів та всіх працівників школи була безпечною та корисною.

Створення безпечних і нешкідливих умов праці та навчання в школі – важлива і необхідна складова роботи всіх учасників навчально-виховного процесу. У квітні в школах Артемівська, Соледара та Часів Яру проходили Тижні охорони праціСтворення безпечних і нешкідливих умов праці та навчання в школі – важлива і необхідна складова роботи всіх учасників навчально-виховного процесу. У квітні в школах Артемівська, Соледара та Часів Яру проходили Тижні охорони праціСтворення безпечних і нешкідливих умов праці та навчання в школі – важлива і необхідна складова роботи всіх учасників навчально-виховного процесу. У квітні в школах Артемівська, Соледара та Часів Яру проходили Тижні охорони праціСтворення безпечних і нешкідливих умов праці та навчання в школі – важлива і необхідна складова роботи всіх учасників навчально-виховного процесу. У квітні в школах Артемівська, Соледара та Часів Яру проходили Тижні охорони праці

Пошук

Актуально