Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 84 гостя.

Презедент України

Вихованці Центру технічної творчості дітей та юнацтва м. Артемівська запускали ракети

Переглядів: 3162
30.04.2015 - 11:05

У рамках святкування 70-ої річниці Перемоги у Другій світової війні відбулися відкриті змагання серед учнівської молоді з ракетомодельного спорту.

У змаганнях взяли участь команди Артемівського міського Центру технічної творчості дітей та юнацтва та Степанівського району міста Костянтинівка. Перемогла команда ракетомоделістів нашого міста у складі гуртківців Центру Федотчева Костянтина, Валах Іллі, Усенко Володимира та Сукачова Сергія під керівництвом майстра спорту СРСР з авіамодельного спорту Альберта Глечикова.

Вихованці гуртка ЦТТДЮ організували для гостей виставку моделей ракет та раташутів.

У рамках святкування 70-ої річниці Перемоги у Другій світової війні відбулися відкриті змагання серед учнівської молоді м. Артемівська з ракетомодельного спорту.У рамках святкування 70-ої річниці Перемоги у Другій світової війні відбулися відкриті змагання серед учнівської молоді м. Артемівська з ракетомодельного спорту.У рамках святкування 70-ої річниці Перемоги у Другій світової війні відбулися відкриті змагання серед учнівської молоді м. Артемівська з ракетомодельного спорту.