Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 86 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Тиждень початкових класів у Соледарській школі №14

Переглядів: 3326
20.10.2014 - 08:03
Тиждень початкових класів у Соледарській школі №14

15 жовтня 2014р. у 4 класі Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 класним керівником Валентиною Аврамовою, у рамках Тижня початкових класів, оголошеного відділом освіти Артемівської міської ради, було проведено відкритий урок з читання за темою «Моя країна – Україна, вона для мене одна єдина».

Усі діти активно готувалися до проведення цього уроку. Шаповалов Матвій, Лозова Уляна, Пересада Богдан та інші учні гарно читали напам’ять вірші, прислів’я, підготували малюнки до прочитаних творів.

Особливо відзначилась талантом декламатора солістка Сачко Аліна, яка виконала пісню «Мамина сорочка», декламувала вірші. Кульмінаційним моментом уроку була спільна молитва Всевишньому за щасливу долю України. Серце кожної дитини пройнялося любов’ю до своєї Вітчизни, свого рідного краю. Весь урок був наповнений патріотичним духом.

Після уроку діти ще раз підійшли до ікони, прикрашеної українськими рушниками й тихенько стояли, вдивляючись у образ. Нехай Всевишній береже мир і спокій усіх дітей України.

15 жовтня 2014р. у 4 класі Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14, у рамках Тижня початкових класів було проведено відкритий урок з читання за темою «Моя країна – Україна, вона для мене одна єдина».15 жовтня 2014р. у 4 класі Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14, у рамках Тижня початкових класів було проведено відкритий урок з читання за темою «Моя країна – Україна, вона для мене одна єдина».

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально