Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 31 гість.

Верховна рада України

Інформація про підсумки роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Артемівської міської ради у першому півріччі 2014 року

Переглядів: 2462
15.08.2014 - 12:31

Організація роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Артемівської міськради у першому півріччі 2014 році була спрямована на забезпечення виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

У першому півріччі 2014 року від мешканців міст Артемівськ, Соледар і Часів Яр  на адресу виконкому та через органи влади вищого рівня надійшло 246 звернень.

До виконкому Артемівської міськради надійшло 132 усних звернень та 114 письмових   звернень.У порівнянні з аналогічним періодом 2013 року (359) загальна кількість звернень громадян зменшилась на 113 (31,5 %) звернень.

Серед питань, які громадяни підіймали у своїх зверненнях, найбільш актуальними є питання комунального і житлового господарства, соціального захисту населення, транспорту, охорони здоров'я. Всього у своїх зверненнях громадянами  піднято 253 питання.

Звернення з питань комунального господарства   складають 81 або 33 % від загальної кількості звернень. У порівнянні з аналогічним періодом 2013 року їх кількість зменшилася на  37 звернень.

Так протягом звітного періоду були виконані роботи по заміні ділянок водоводу по вул.Петровського, Селькорівській, 8 Марта, 3 пров.Шевченко, проведений ремонт доріг по вул.Сибирцева Чайковського, пров.1 Пушкіна, відремонтована покрівля будівлі поштового зв’язку по вул.Глинки.

Надходження звернень з питань благоустрою території, будівництва і ремонту доріг, вуличного освітлення, вивезення сміття, ліквідації аварійних дерев порівняно з аналогічним періодом минулого року зменшилося на 38,3% від загальної кількості питань (2013-47, 2014-29).

З питань житлового господарства надійшло 42 звернення або 17 % від загальної кількості звернень, в порівнянні з аналогічним періодом 2013 року їх кількість зменшилася на 66 звернень.

Робота житлово-експлуатаційних підприємств з обслуговування будинків та комунального підприємства «Артемівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» безпосередньо пов’язана з наданням послуг щодо утримання житла громадян, а це, перш за все, пов’язано зі  зверненнями громадян, які надходять з даних питань. На даний час цей показник залишається достатньо   високим , хоча   порівняно з аналогічним періодом минулого року він зменшився  на 54 % (2013-87, 2014- 37).

За зверненнями громадян у житлових будинках відремонтовано 14 під’їздів, 9 покрівель ,  відремонтовані балкони у двух будинків та меж панельні шви на шести будинках. Також  відремонтовано інженерно-техничні комунікації у 39 будинках.

Через обмеженість фінансування не всі питання, з якими звертаються  громадяни, можливо вирішити одразу, особливо ті, що стосуються капітального та поточного ремонту житла, благоустрою міста. Такі звернення беруться на контроль і порушені питання  включаються   в  перспективні  плани  робіт.

Так,  на даний час на контролі залишаються такі питання, як :

 • утеплення житлового будинку № 27 по вул. Декабристів, усунення виявлених  пошкоджень балконів житлового будинку № 18 по вул. Леніна, ремонт ліфта  по вул. Ювілейна,89, розміщення модульних очисних споруд  в с.м.т Красна Гора,
 • ремонт межпанельних  стиків по вул. Горького,67; установка коньків на покрівлі будинку № 34 по вул. Некрасова; ремонт тротуару  по пров. Ватутіна,15 (ТОВ «ТСК «Восток»),
 • відновлення відмостки будинку по вул.Івкіна,24, налагодження температурного режиму та  по стояку квартир  будинку № 24 по вул.Івкіна (ПП «Вілс»),
 • ремонт під’їзду, козирків, промивка центрального опалення в будинку № 7 по вул.Леніна (ПП «Квартал»).

            Звернення з питань соціального захисту, їх кількість склала 37 або 15 % від загальної кількості звернень.У порівнянні з аналогічним періодом 2013 року кількість звернень з соціальних питань (62) зменшилася на 25 звернень.

Звернення з інших питань склали:

 • транспорт і зв'язок - 14 зв.(5,6%),
 • охорони здоров'я - 13 зв.(5,2%),
  забезпечення дотримання законності і правопорядку - 11 зв.(4,4%),
 • праці і заробітної плати - 6 зв. (1,6%)
 • земельних відносин 4 зв.(1,6%),
 • освіти – 2зв.(0,5%),

У звітному періоді  на телефонну «урядову гарячу лінію»  надійшло 271 звернення.. Значна частина звернень надійшла з питань соціального захисту населення, а саме по соціальним виплатам пільговій категорії громадян, житлово-комунальним питанням та інше.

Жодне звернення не залишилося поза увагою, всі були належним чином розглянуті та опрацьовані.

З метою виявлення фактів порушень в роботі зі зверненнями громадян та надання практичної допомоги в організації цієї роботи загальним відділом проводилися  перевірки стану роботи зі зверненнями громадян у відділах, управліннях , на комунальних підприємствах та установах міста.  Протягом звітного періоду  було проведено 6  таких перевірок .

За результатами перевірок були встановлені деякі порушення вимог діючого законодавства про звернення громадян. Виявлені порушення вимог діловодства та організації  роботи із зверненнями громадян узагальнені і доведені до відома керівників структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств міста.

За  порушення вимог законодавства про звернення громадян  до дисциплінарної відповідальності притягнуто 4 посадові особи.

З метою забезпечення ефективної роботи зі зверненнями громадян, зменшення їх кількості в органи влади вищого рівня, підвищення відповідальності посадових осіб за розв’язання існуючих системних проблем, які піднімають громадяни у своїх зверненнях протягом 2014 року буде продовжена робота з посилення контролю по розгляду звернень громадян та  забезпеченню вимог чинного законодавства по розгляду звернень громадян.


Пошук

Актуально