Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 61 гість.

Урядовий портал

Першість ЗОШ № 12 з карате-до

Переглядів: 3334
09.12.2013 - 13:56
Першість  ЗОШ № 12  з  карате-до

Карате-до - мистецтво східних єдиноборств - має давнє коріння. Людина, що займається карате-до, повинна володіти широкою душею і сильною волею, вона не втрачає присутність духу, навіть зіткнувшись з несподіваною небезпекою, не впадає в лють, опинившись у складній ситуації.

Карате-до - система, що включає в себе і етику, і естетику, і базову техніку, і безліч формальних вправ, і методологію навчання та теоретичні основи військових мистецтв. Всьому цьому навчаються вихованці секції карате-до, якою керує Наталія Шовкопляс. Ось уже майже десять років учні Артемівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 намагаються осягнути науку цього бойового мистецтва.

Жваво було 7 грудня в спортивній залі школи, де зібралися вихованці секції карате-до, щоб спробувати свої сили у командній першості. Тридцять дев'ять хлопчиків і дівчаток віком від 6 до 13 років показували всім присутнім своє мистецтво. Змагання проводилися у чотирьох вікових категоріях. Головним для спортсменів було показати свій технічний рівень.

Були і перемоги, і розчарування, але ніхто із спортсменів не залишився без нагороди. Залежно від показників команди всі учасники змагань отримали золоті, срібні та бронзові медалі. Заохочувальними призами стали солодощі, які отримав кожен учасник змагань.

Першість  ЗОШ № 12 м.Артемівська  з  карате-доПершість  ЗОШ № 12 м.Артемівська  з  карате-до

Останні статті на сайті


Пошук

Актуально