Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 97 гостей.

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Засідання знавців крилатих висловів пройшло в НВК № 11

Переглядів: 4552
08.11.2013 - 08:05

На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора  Януковича «Кожній дитині – всебічний розвиток», у рамках проведення тижня української писемності та мови з 4 по 8 листопада 2013 року в Артемівському НВК № 11 проведено низку заходів.

Так, учні 5-10 класів виготовляли шкільні стіннівки. Для більш повного вивчення історії письма, знайомства з засновниками абетки, формування патріотичних почуттів у 8-Б класі пройшов виховний захід «День слов’янської писемності». Учні 6-Б класу інсценізували казку «Мудра дівчина». А на перервах між уроками шкільний ансамбль 8-9 класів влаштував концерт української пісні «Лийся дзвінко, українська пісне!».

Для учнів 11-Б класу пройшов «Круглий стіл», під час якого його учасники знайомилися із латинськими крилатими висловами та аналізували їх. Учитель української мови та літератури Анна Жовта розповіла дітям, що протягом 16-18 ст. значна частина української літератури створювалась латинською мовою. Учні  декламували вірші, у назві яких ужито латиницю: Іван Франко «Viverememento»,  Леся Українка «Contraspemspero», Михайло Коцюбинський «Fatamorgana», Григорій Сковорода «Delibertate».

Заходи, які проходили на протязі тижня в НВК № 11, ще раз продемонстрували красу і багатство української мови, її літературну довершеність та неповторність і викликали у дітей почуття гордості за те, що ми маємо таку мову.