Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 117 гостей.

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Переглядів: 10092
04.03.2013 - 08:02

Одним із пріоритетних завдань сучасної школи є створення умов, які забезпечують виявлення та  розвиток талановитих дітей. Участь у предметних олімпіадах - яскравий показник ефективної роботи з обдарованою молоддю.

 У Донецькій області завершився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад. У цьому навчальному році 52 учні загальноосвітніх шкіл м. Артемівська були запрошені для участі в обласному етапі  олімпіад, це на 10 більше, ніж у минулому році.

Учасники ІІІ етапу гідно представили рідне місто, показали добрий результат, виборовши 24 дипломи переможців:

Диплом

ПІ учня

Клас

ЗНЗ

Предмет

Учитель

1

І ст

Ярушников Є.

8

НВК № 11

хімія

Худолій Ю.С.

2

ІІ ст.

Приходько В.

11

ЗОШ № 15

фізична культура

Пономаренко В.С.

3

ІІ ст.

Тимощук М.

11

ЗОШ № 15

укр. мова і літ.

Сітькова І.М.

4

ІІ ст.

Макогон Ю.

8

ЗОШ № 5

математика

Корнілова М.М.

5

ІІ ст.

Тутова А.

11

НВК № 11

правознавство

Сутковий В.Л.

6

ІІ ст.

Вшивцев В.

10

ЗОШ № 10

інформ. технології

Литвинова О. Ю.

7

ІІ ст.

Петриченко Ю.

9

«Сузір’я»

правознавство

Агапова І.Л.

8

ІІІ ст.

Кушнір А.

8

НВК № 11

рос. мова і літ.

Чорна О.І.

9

ІІІ ст.

Поляковська О.

10

НВК № 11

рос. мова і літ.

Чурсіна М.М

10

ІІІ ст.

Макогон Ю.

8

ЗОШ № 5

фізика

Фуртак А.П.

11

ІІІ ст.

Нгуєн Дик Мі

9

НВК № 11

фізика

Заборщікова М.В.

12

ІІІ ст.

Колесов Д.

9

ЗОШ № 13

фізика

Бєлєнькова А.Є.

13

ІІІ ст.

Маловичко В.

10

ЗОШ № 2

фізична культура

Вольвак М.О.

14

ІІІ ст.

Лагодівець К.

11

ЗОШ № 24

географія

Артеменко Л.Д.

15

ІІІ ст.

Нгуєн Дик Мі

9

НВК № 11

математика

Гриньова І.П.

16

ІІІ ст.

Іщенко Г.

8

ЗОШ № 5

біологія

Краснова І.М.

17

ІІІ ст.

Петренко Б.

11

ЗОШ №10

астрономія

Акопян С.А.

18

ІІІ ст.

Комов М.

9

ЗОШ № 24

трудове навчання

Немудрякін А.Г.

19

ІІІ ст.

Севостьянов Ю.

10

НВК № 11

трудове навчання

Моськін В.Д.

20

ІІІ ст.

Нужний А.

11

ЗОШ № 24

трудове навчання

Немудрякін А.Г.

21

ІІІ ст.

Лозовий О.

11

ЗОШ № 10

трудове навчання

Місечко А.І.

22

ІІІ ст.

Чубатенко О.

10

ЗОШ № 5

трудове навчання

УдовиченкоА.О.

23

ІІІ ст.

Стратіло К.

11

НВК № 11

правознавство

Сутковий В.Л.

24

ІІІ ст.

Груздов М.

10

ЗОШ № 18

інформ. технологі

Єфімов Д.В.

П’ятеро учнів: Тимощук Марія (ЗОШ № 15), Макогон Юрій (ЗОШ № 5), Ярушников Євген (НВК № 11), Тутова Анна (НВК № 11) і Петриченко Юлія (Гімназія «Сузір’я») -  стали учасниками відбірково-тренувальних зборів кандидатів до команд області для участі у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Щиро вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, а також педагогів, які їх підготували. Бажаємо нових перемог та творчих злетів!

Останні статті на сайті