Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 1 користувач та 117 гостей.

ExportUA

До уваги пенсіонерів! Встигніть пройти фізичну ідентифікацію!

Переглядів: 1137
21.02.2024 - 10:02

Нагадуємо, що наразі для осіб, які взяті на облік як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію в АТ «Ощадбанк», продовжується проведення фізичної ідентифікації (постанова Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 № 637 — https://t1p.de/47to1).

Здійснити фізичну ідентифікацію можна в декілька способів  https://t1p.de/5bjh7.
            
Відеоідентифікація здійснюється протягом 30 календарних днів, але не раніше 10 робочих днів з дати подання заяви/звернення — в узгоджені з одержувачем час та спосіб її проведення.

 ВАЖЛИВО! Заяву на проведення ідентифікації в режимі відеоконференцзв'язку необхідно подати в строки з урахуванням термінів, визначених постановою правління Пенсійного фонду України від 20.11.2023 № 49-2 — https://t1p.de/xilpy.

 Інструкцію, як подати заяву на проведення ідентифікації в режимі відеоконференцзв'язку через вебпортал Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua, дивіться за посиланням  https://t1p.de/asmty.

У подальшому фізичну ідентифікацію внутрішньо переміщеної особи, яка отримує пенсію в АТ «Ощадбанк», необхідно здійснювати кожні 6 місяців.

 

За матеріалами Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області.

Останні статті на сайті