Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 152 гостя.

 Краеведческий музей г. Артемовск

Відбувся тренінг з відкритих даних Open Data Academy

Переглядів: 749
19.02.2024 - 18:00

Спеціаліст відділу комп`ютерного забезпечення та інформаційних технологій Бахмутської міської ради Ольга Потапенко взяла участь у тренінгу з відкритих даних Open Data Academy.

16 лютого в Києві відбувся виїзний тренінг для державних службовців трьох областей Кіровоградської, Донецької та Луганської. Учасники змогли розвинути нові навички роботи та стали активними слухачами тренінгу, де зокрема йшлося про сутність відкритих даних та їхнє значення для суспільства та уряду; ефективні методи пошуку та використання відкритих даних; етапи розроблення політики відкритих даних; цифрові рішення, які можуть бути впроваджені на рівні громад та способи ефективної комунікації та популяризації відкритих даних.

Відкриті дані – основа для створення інноваційних продуктів, які вже сьогодні полегшують життя мільйонам українців. Зараз створено і активно використовуються у суспільстві понад 100 різних сервісів, серед яких: Opendatabot, Є-лікі, Сіті-бот «Назар», Чат-бот «Буду мамою» та інші.

Ініціатива Open Data Academy допомагає розширити можливості фахівців з цифрової трансформації на місцевому рівні та дає змогу поглибити знання і підвищити кваліфікацію.

Навчання проведено Міністерством цифрової трансформації України за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS» і Фонд Східна Європа.

 

16 лютого в Києві відбувся виїзний тренінг для державних службовців трьох областей Кіровоградської, Донецької та Луганської. 16 лютого в Києві відбувся виїзний тренінг для державних службовців трьох областей Кіровоградської, Донецької та Луганської. 16 лютого в Києві відбувся виїзний тренінг для державних службовців трьох областей Кіровоградської, Донецької та Луганської. 16 лютого в Києві відбувся виїзний тренінг для державних службовців трьох областей Кіровоградської, Донецької та Луганської. 16 лютого в Києві відбувся виїзний тренінг для державних службовців трьох областей Кіровоградської, Донецької та Луганської. 16 лютого в Києві відбувся виїзний тренінг для державних службовців трьох областей Кіровоградської, Донецької та Луганської. 16 лютого в Києві відбувся виїзний тренінг для державних службовців трьох областей Кіровоградської, Донецької та Луганської. 16 лютого в Києві відбувся виїзний тренінг для державних службовців трьох областей Кіровоградської, Донецької та Луганської.

Останні статті на сайті