Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 82 гостя.

 Краеведческий музей г. Артемовск

У Добропіллі в 2023 році завершили ремонт укриття у дошкільному навчальному закладі

Переглядів: 1288
09.01.2024 - 16:47

У Добропільській громаді реалізовано проєкт з капітального ремонту укриття дошкільного навчального закладу, на фінансування якого з державного бюджету використано 10,8 млн. грн. за рахунок коштів фонду ліквідації наслідків збройної агресії рф.

В рамках проєкту виконано капітальний ремонт приміщення з урахуванням вимог до облаштування споруди цивільного захисту, обробка стелі та стін, монтаж систем електропостачання та вентиляції, інженерних мереж, встановлення опалювальних конвекторів,  придбання устаткування, меблів та інвентарю.

Нагадаємо, що всі закупівлі, які здійснюються за рахунок коштів фонду ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації проходять перевірку та моніторинг робочої групи при Донецькій обласній військовій адміністрації "Прозорість та підзвітність".

Джерело – Донецька обласна державна адміністрація

 

У Добропільській громаді реалізовано проєкт з капітального ремонту укриття дошкільного навчального закладуУ Добропільській громаді реалізовано проєкт з капітального ремонту укриття дошкільного навчального закладуУ Добропільській громаді реалізовано проєкт з капітального ремонту укриття дошкільного навчального закладуУ Добропільській громаді реалізовано проєкт з капітального ремонту укриття дошкільного навчального закладуУ Добропільській громаді реалізовано проєкт з капітального ремонту укриття дошкільного навчального закладуУ Добропільській громаді реалізовано проєкт з капітального ремонту укриття дошкільного навчального закладуУ Добропільській громаді реалізовано проєкт з капітального ремонту укриття дошкільного навчального закладуУ Добропільській громаді реалізовано проєкт з капітального ремонту укриття дошкільного навчального закладуУ Добропільській громаді реалізовано проєкт з капітального ремонту укриття дошкільного навчального закладуУ Добропільській громаді реалізовано проєкт з капітального ремонту укриття дошкільного навчального закладу