Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 75 гостей.

Артемівське відділення Донецької ТПП

Податкова служба Донеччини на зв’язку з платниками податків

Переглядів: 953
06.12.2023 - 12:59

У сучасному світі податкова служба та платники податків є важливими учасниками економічної взаємодії. Одним із ключових аспектів ефективного партнерства є взаємне бачення стратегічних цілей. Тому так важлива інформаційна підтримка та консультації для підвищення фінансової грамотності платників. 

З початку введення воєнного стану працюють гарячі лінії Головного управління ДПС у Донецькій області і податківці щоденно надають роз'яснення з питань сплати платежів, повернення або перекид помилково сплачених коштів, реєстрації та обліку РРО/ПРРО тощо.

Важливість інформаційної прозорості підкреслюється в забезпеченні доступу платників до необхідної інформації. Так застосування чітких комунікаційних стратегій допомагає зрозуміти складні аспекти податкового процесу.

У листопаді поточного року податківцями було надано відповіді на 4,9 тис. звернень фізичних і юридичних осіб у телефонному режимі та 6 звернень у мессенджерах соціальних мереж ГУ ДПС у Донецькій області.

Всього з початку року надано відповідей на 42,8 тис. звернень у телефонному режимі та 93 звернення у соцмережах.

Нагадуємо, ознайомитися з контактами та телефонами гарячих ліній податкової служби Донеччини можна за наступним посиланням https://dn.tax.gov.ua/kontakti/.

 

#РазомПереможемо

#ВсеБудеУкраїна

podatkova_sluzhba_donechchini_na_zvyazku_z_platnikami_podatkiv