Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 39 гостей.

18. Понад 48 тисяч платників податків користуються сервісом ДПС «Електронний кабінет»

Переглядів: 309
13.12.2021 - 12:13

Все більше платників Донецької області надають перевагу сервісу Державної податкової служби України «Електронний кабінет».

За січень – жовтень 2021 року більш ніж 48,5 тис. платників скористались Електронним кабінетом для подання звітності до територіальних органів ГУ ДПС у Донецькій області, що на 12 тис. платників більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Електронний документообіг між платником податків та контролюючим органом здійснюється без укладення відповідного договору. Платник податків стає суб’єктом електронного документообігу після надсилання до контролюючого органу першого будь-якого електронного документа у встановленому форматі.

У приватній частині Електронного кабінету, в залежності від типу платника (юридична особа, фізична особа - підприємець, громадянин тощо) надається доступ, зокрема, до перегляду та друку раніше поданої звітності.

У меню «Перегляд поданої звітності» користувачам Електронного кабінету створена можливість перегляду раніше поданої податкової, пенсійної та статистичної звітності до ДПС, незалежно від способу її подання, включаючи звіти, подані на паперових носіях до центрів обслуговування платників податків.

За замовчуванням користувач отримує перелік всіх звітів, поданих у відповідному звітному періоді. Звітний період (місяць, квартал чи рік) визначається двома параметрами – роком та місяцем.


Пошук

Актуально