Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 45 гостей.

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Міжнародний день людей з інвалідністю

Переглядів: 257
03.12.2021 - 13:57
Міжнародний день людей з інвалідністю

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Відзначаючи Міжнародний день людей з інвалідністю, прогресивне людство засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Для них мають бути створені такі умови, які дають змогу відчувати себе рівними серед рівних. Адже саме ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.

Не залишаються без уваги  особи з інвалідністю, які мешкають на території Бахмутської міської територіальної громади. Окрім надання пільг та допомог, які передбачені діючим законодавством України за рахунок державного бюджету (забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, направлення на санаторно-курортне лікування, направлення для проходження комплексної реабілітації)     особи  з інвалідністю отримують додаткову допомогу за рахунок місцевого бюджету. Так, в рамках Комплексної програми по соціальному захисту окремих категорій громадян на 2019-2022 роки за рахунок місцевого бюджету  надається матеріальна допомога на лікування , на проїзд батькам, які супроводжують дітей з інвалідністю до центрів Комплексної реабілітації. Таку допомогу в поточному році отримали 434 особи на загальну суму 559,7 тис.грн.

З 2021 року надається матеріальна допомога на поповнення мобільних телефонів з функцією відеоспілкування особам з інвалідністю по слуху, для яких мобільні телефони з такою функцією допомагають адаптуватися в суспільному житті. Таку матеріальну допомогу отримали 102 особи на суму 48,9 тис.грн.

За результатами визначення потреб мешканців Бахмутської міської територіальної громади в соціальних послугах, в громаді впроваджені нові соціальні послуги:

  • переклад жестовою мовою – для осіб з інвалідністю по слуху;
  • послуга «Соціальне таксі» -   для осіб з інвалідністю с захворюваннями опорно-рухового апарату. Особи з інвалідністю з обмеженими фізичними можливостями мають можливість безкоштовно доїхати до  лікувального закладу, до інших закладів соціальної інфраструктури. Скористалися такою послугою в поточному році 19 осіб на суму 9,0 тис.грн.

Вищезазначені послуги надаються  територіальним центром надання  соціальних послуг Бахмутської міської ради.

До Міжнародного Дня осіб з інвалідністю, за поданням громадських об

єднань, надана матеріальна допомога 120 особам на суму 36,0 тис.грн., 262 особам з інвалідністю вручені солодкі подарунки на суму 20,2 тис.грн. Від ПРАТ «Фітофарм» 10 громадським об’єднанням інвалідів надані аптечні набори з продукцією власного виробництва.

Бахмутська міська територіальна громада бажає всім людям з  обмеженими фізичними можливостями  здоров’я та миру  та буде і надалі  створювати умови, щоб ці люди не почувалися на самоті зі своїми проблемами.

Управління соціального захисту населення Бахмутської міської ради

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.

Пошук

Актуально