Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 72 гостя.

ExportUA

З 08 по 12 листопада 2021року проводиться Тиждень енергозбереження

Переглядів: 849
19.10.2021 - 09:09

Щороку 11 листопада відзначається Міжнародний день енергозбереження, рішення відзначати Міжнародний день енергозбереження з’явилось за ініціативи міжнародної екологічної мережі SPARE.

В рамках цієї події  на території Бахмутської міської ТГ з  08 по 12 листопада 2021року проводиться Тиждень енергозбереження.

Мета цього заходу є  привернення  уваги до раціонального використання ресурсів та розвитку відновлювальних  джерел енергії.

Розумне та ефективне використання енергоносіїв в побуті не тільки зменшує витрати в бюджеті кожної родини, а й зміцнює економічний стан країни. Чим раціональніше ми використовуємо тепло та електричну енергію, тим менше втрачається природних ресурсів, зберігається довкілля від забруднень.

Бахмутська міська рада закликає мешканців міста ощадливо використовувати:  електроенергію, тепло, воду, природний газ -  утеплюйте вікна, двері, під`їзди своїх домівок, регулюйте споживання енергоносіїв, запобігайте їх марнотратному використанню не лише під час Тижня енергозбереження, а повсякденно і повсякчас.

Останні статті на сайті