Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 51 гість.

Офійний сайт Соледарської міської ради

Відбулося чергове засідання міжвідомчої робочої групи

Переглядів: 71
30.08.2021 - 10:17
Відбулося чергове засідання міжвідомчої робочої групи

26.08.2021 відбулося чергове засідання міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати під головуванням першого заступника міського голови Максима Суткового.

На засідання були запрошені 15 суб’єктів господарювання різних сфер діяльності (роздрібна та оптова торгівля, будівельні роботи, комплексне обслуговування об’єктів), якими допущено виплату заробітної плати найманим працівникам у розмірі, нижчому за мінімальний. Під час засідання розглянуті причини виплати роботодавцями заробітної плати у розмірі, нижчому за мінімальний. Обговорені питання щодо застосування режиму неповного робочого часу.

До відома запрошених суб’єктів господарювання доведено про необхідність дотримання норм трудового законодавства, зокрема мінімальних державних гарантій в оплаті праці та належного оформлення працівників. Роботодавцям було нагадано про неприпустимість: оформлення працівників на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, про укладення договору цивільно-правового характеру у разі наявності ознак трудових відносин, а також про необхідність відповідності кількості працівників виду діяльності та режиму роботи об’єктів, на яких здійснюється діяльність та про відповідальність роботодавця у разі порушень законодавства про працю.

Останні статті на сайті


Пошук

Актуально