Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 34 гостя.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 святкує 85-річчя

Переглядів: 489
17.09.2021 - 16:19
Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7  святкує 85-річчя

Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Бахмутської міської ради Донецької області святкує 85-річчя з дня заснування. У святкових заходах з нагоди урочистої події взяла участь заступник міського голови Інеса Мельник. 

Від імені міського голови, Бахмутської міської ради та її виконавчого комітету Інеса Євгенівна привітала працівників закладу освіти зі святом, подякувала за професійність, відповідальність та відданість своїй справі.
«Сьогодні школа №7 - це сучасний заклад освіти. Тут навчається 383 учні. Усі вони талановиті та мають великий потенціал. Щиро дякую працівникам школи за щоденний внесок у життєдіяльність закладу, а також батькам, тісний зв’язок та щире спілкування з якими дають педагогам можливість ефективно вирішувати концептуальні питання навчання й виховання дітей», - зазначила заступник міського голови.
Історія навчального закладу починається з 1936 року. На той час це була найбільша школа в місті, будівництво якої почалось у березні, а 2 вересня школу було здано вже в експлуатацію.
На сьогодні школа надає освітні послуги у сфері повної загальної середньої освіти за денною, вечірньою, дистанційною, екстернатною, інклюзивною та індивідуальною формами навчання. Педагогічний колектив складається з 29 осіб, серед яких переможці міських, обласних та всеукраїнських конкурсів професійної майстерності.
Традицією школи є її родинність та навчання багатьох поколінь бахмутян, які продовжують формувати контингент учнів школи. Це створює особливий мікроклімат між учасниками освітнього процесу на засадах співпраці, співучасті та співдружності.

ask_0098ask_0060ask_0125ask_0052ask_0160ask_0197

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально