Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 1 користувач та 101 гість.

Артемівське відділення Донецької ТПП

Бахмутський мистецький табір

Переглядів: 981
31.08.2021 - 14:07

На території Бахмутської міської територіальної  громади з 20 по 29 серпня 2021 року працював Бахмутський мистецький табір, який зібрав 12 молодих людей з різних куточків України.

Програма табору включала творчі майстерні та взаємодію з місцевими мешканцями, художниками та активною спільнотою громадянського суспільства.

Тренерами проєкту стали:

Тім Боше – політолог з Німеччини. Він працює в берлінській громадській організації «DRA» у програмі з моніторингу прав людини та підтримки громадянського суспільства на сході України, м. Берлин.

Тетяна Крюковська – режисер, тренерка міжнародних молодіжних обмінів. Авторка документального відео-проєкту «Our home film», керівниця громадської організації «Толерантність у тобі» м. Київ.

Маша Вишедська – художниця, авторка колективних та персональних виставок, муралів в містах, портретів, коміксів, стріт-арт лабораторій та творчих майстернь, інших арт-проєктів, м. Бахмут.

Продовж 9 днів активні та креативні учасники/ці табору досліджували Бахмут, відвідували різні творчі майстерні з художниками, активістами громадянського суспільства та іншими творчими людьми, знайомились з місцевими жителями та відкривали історію міста минулого та сьогодення, намагаючись зрозуміти актуальні виклики для місцевої громади.

За підсумками роботи табору 28 серпня у нижньому парку м. Бахмут було організовано виставку картин. Під час заходу було проведено майстер клас з Петриківського розпису, публічна дискусія, поетичний вечір, кінопоказ та відеоінсталяція.

Дякуємо організаторам та учасникам табору за можливість поринути у світ мистецтва у новій, креативній формі.

На території Бахмутської міської територіальної  громади з 20 по 29 серпня 2021 року працював Бахмутський мистецький табір, який зібрав 12 молодих людей з різних куточків України. На території Бахмутської міської територіальної  громади з 20 по 29 серпня 2021 року працював Бахмутський мистецький табір, який зібрав 12 молодих людей з різних куточків України. На території Бахмутської міської територіальної  громади з 20 по 29 серпня 2021 року працював Бахмутський мистецький табір, який зібрав 12 молодих людей з різних куточків України. На території Бахмутської міської територіальної  громади з 20 по 29 серпня 2021 року працював Бахмутський мистецький табір, який зібрав 12 молодих людей з різних куточків України. На території Бахмутської міської територіальної  громади з 20 по 29 серпня 2021 року працював Бахмутський мистецький табір, який зібрав 12 молодих людей з різних куточків України. На території Бахмутської міської територіальної  громади з 20 по 29 серпня 2021 року працював Бахмутський мистецький табір, який зібрав 12 молодих людей з різних куточків України. На території Бахмутської міської територіальної  громади з 20 по 29 серпня 2021 року працював Бахмутський мистецький табір, який зібрав 12 молодих людей з різних куточків України. На території Бахмутської міської територіальної  громади з 20 по 29 серпня 2021 року працював Бахмутський мистецький табір, який зібрав 12 молодих людей з різних куточків України. На території Бахмутської міської територіальної  громади з 20 по 29 серпня 2021 року працював Бахмутський мистецький табір, який зібрав 12 молодих людей з різних куточків України.