Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 124 гостя.

ExportUA

Чемпіонат України з грепплінгу!

Переглядів: 665
08.06.2021 - 08:50

3 – 4 червня в селищі Затока (Одеса) пройшов 1 етап всеукраїнських змагань з грепплінгу "Дитяча ліга". Грепплінг - англомовне визначення стилю ближнього бою в єдиноборствах - борцівської техніки з використанням захоплень (від англ. Grapple «захоплення», «абордажний гак»), для відмінності від стильової протилежності - ударної техніки (як наприклад, в боксі, кікбоксингу і т. д .).

- вид спортивного єдиноборства, який поєднує в собі техніку всіх борцівських дисциплін, з мінімальними обмеженнями по використанню больових і задушливих прийомів, не включає в себе нанесення ударів. Прагнення закінчити поєдинок достроково, за допомогою больового або задушливого прийому, є відмінною рисою грепплінгу, на відміну від інших видів боротьби.

Іншою відмінною рисою грепплінгу є форма. Одяг спортсмена складається з шортів і рашгарда (обтягуючої футболки з коротким і довгим рукавом). Важливо, щоб одяг повністю прилягав до тіла і під час сутички не давав нікому переваги.

Серед 550 осіб, з 9 регіонів України, Бахмутські спортсмени, вихованці Олега Реви вибороли: Аліна Миронович перше місце у ваговій категорії 48 кг., Іван Буторін третє місце у ваговій категорії 66 кг. Вітаємо Бахмутчан з вдалим виступом та бажаємо нових перемог!

3 – 4 червня в селищі Затока (Одеса) пройшов 1 етап всеукраїнських змагань з грепплінгу "Дитяча ліга".3 – 4 червня в селищі Затока (Одеса) пройшов 1 етап всеукраїнських змагань з грепплінгу "Дитяча ліга".3 – 4 червня в селищі Затока (Одеса) пройшов 1 етап всеукраїнських змагань з грепплінгу "Дитяча ліга".3 – 4 червня в селищі Затока (Одеса) пройшов 1 етап всеукраїнських змагань з грепплінгу "Дитяча ліга".

Останні статті на сайті