Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 1 користувач та 164 гостя.

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Волейболісти Бахмута – переможці чемпіонату України «Дитяча ліга»

Переглядів: 1033
01.06.2021 - 16:49

25-30 травня у місті Вінниця  пройшли фінальні змагання Чемпіонату України з волейболу "Дитяча ліга" серед юнаків 2006 р.н, сезону 2020-2021рр.

В змаганнях приймали участь 17 команд з різних регіонів України. У фінал Чемпіонату вийшли 8 команд з найбільшою  кількістю очок з міст Києва, Ірпеню, Чернігова, Прилук, Харкова, Тернополю, Жмеринки. Вихованці спортивного коледжу ДОСКСП ім.. С. Бубки та  КДЮСШ №1, яких тренують Олена та Дмитро Дробітько  в складі збірної команди Донецької області також вийшли в фінал та стали найсильнішою командою, виборов почесне звання чемпіонів України. Друге місце у команди Києва, третє у волейболістів Тернополю. Сергій Варванін завоював звання - кращий зв'язуючий гравець та був нагороджений особистим кубком. Також в команду чемпіонів  ввійшли два волейболіста Покровську (тренерів Ляшенко Миколи, Прозори Олександра). Безуський Богдан був признаний, як MVP (найкориснішій) гравець.

Вітаємо Бахмутських чемпіонів, які третій рік поспіль перемагають у змаганнях вищого рангу, прославляють Донеччину, Бахмут. Величезна вдячність тренерам! Ми пишаємося Вами та бажаємо перемог і надалі! 

Волейболісти Бахмута – переможці чемпіонату України «Дитяча ліга»Волейболісти Бахмута – переможці чемпіонату України «Дитяча ліга»Волейболісти Бахмута – переможці чемпіонату України «Дитяча ліга»Волейболісти Бахмута – переможці чемпіонату України «Дитяча ліга»

Останні статті на сайті