ExportUA

емпіонська команда ветеранів на чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу

Переглядів: 728
20.05.2021 - 13:22

18 травня 2021 року у м. Коломия відбувся Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед ветеранів.

Цього року команду м. Бахмут представили як досвідчені спортсмени Анатолій Баранов, Михайло Кірсанов, так і дебютантка на змаганнях такого рівня – Наталя Нещерет.

Усі спортсмени не лише стали чемпіонами України і додали до скарбнички нашого міста нові золоті медалі, а і встановили рекорди України. Так, Наталя Нещерет встановила рекорд у становій тязі та у сумі трьох вправ, Анатолій Баранов встановив рекорди у присіданнях, жимі, становій тязі та у сумі триборства, Михайло Кірсанов встановив рекорди України у тязі і у сумі трьох вправ.

До того ж Наталя і Анатолій здобули золото в абсолютній першості серед ветеранів вікового цензу М2 і М3 відповідно, а Михайло здобув срібло серед ветеранів вікового цензу М2. Також Бахмутські спортсмени здобули два перших і одне друге командні місця для Донецької області.

Підсумки змагань:

1 місце – Наталя Нещерет: в.к. до 52 кг, сума 210 кг, рекорд у тязі і в сумі триборства.

1 місце - Михайло Кірсанов: в.к. до 105 кг, сума 505 кг, рекорд у тязі і в сумі триборства.

1 місце – Анатолій Баранов: в.к. до 93 кг, сума 475 кг, рекорд у присіданнях, жимі, тязі та в сумі.

Вітаємо спортсменів з перемогами і бажаємо довгої спортивної кар’єри, нових і нових медалей і кубків.

18 травня 2021 року у м. Коломия відбувся Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед ветеранів м. Бахмут представили Анатолій Баранов, Михайло Кірсанов, Наталя Нещерет. Усі спортсмени стали чемпіонами України 18 травня 2021 року у м. Коломия відбувся Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед ветеранів м. Бахмут представили Анатолій Баранов, Михайло Кірсанов, Наталя Нещерет. Усі спортсмени стали чемпіонами України 18 травня 2021 року у м. Коломия відбувся Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед ветеранів м. Бахмут представили Анатолій Баранов, Михайло Кірсанов, Наталя Нещерет. Усі спортсмени стали чемпіонами України